Працюємо з 2008 року
МИ ДБАЄМО ПРО ВАШУ БЕЗПЕКУ З 2008 РОКУ!
НЕБАГАТО ОХОРОННИХ КОМПАНІЙ МАЮТЬ ТАКИЙ ДОСВІД.

Охоронна сигналізація – важливі моменти

При покупці охоронної сигналізації для будинку є кілька важливих моментів, на які вам варто звернути увагу. Перш за все, необхідно зрозуміти, що ви бажаєте отримати від цього пристрою. Щоб за вашої відсутності система імітувала присутність людей або тварин? Або ж, навпаки, створити відчуття, що сигналізація відсутня, а в разі проникнення в будинок до вас виїхав поліцейський наряд або загін швидкого реагування ЗШР?

Потім виберіть тип сигналізації, що вам найбільше підходить. Відповідно, це може бути:

1) Сигналізація, виведена на пульт позавідомчої охорони;
2) Сигналізація зі звуковим та/або світловим оповіщенням тривоги;
3) Сигналізація, яка сповістить вас і охоронну організацію по каналу GSM (смс на телефон);
4) Сигналізація-імітація звуків тварин (гавкучий собака).

Найбільш ефективні системи – пультова охорона або сигналізація з GSM-оповіщенням та групою швидкого реагування. Незалежно від типу сигналізації вона може бути дротовою чи бездротовою. Все залежить від ваших побажань – чи бажаєте ви прокладати дроти назовні або ж для вас дуже важливо зберегти інтер'єр приміщень?

Після вибору сигналізації необхідно визначитися з монтажною компанією, яка її встановить. Добре б порадитися з тими, у кого вже є така система і хто її встановлював. Можна запитати у друзів, знайомих. Але краще проконсультуватися з фахівцями, які дадуть відповіді на всі ваші запитання, зможуть виконати монтаж і дати гарантії працездатності системи, а також пропишуть свою відповідальність за це в договорі.

Не зупиняйте свій вибір на одній компанії, виберіть кілька з них, зв'яжіться з їхніми менеджерами, які надішлють своїх представників до вас додому, щоб на місці обговорити, на який результат ви очікуєте. Надійна компанія сама вам це запропонує. Запитайте в кожної компанії кошторис, вартість встановлення цього типу системи сигналізації у вашій квартирі. Зважайте не тільки на ціну, порівнюйте комплектуючі системи, адже вони приблизно мають збігатися, щоб не вийшло так, що під час здійснення монтажу за найдешевшим варіантом вам доведеться доплачувати ще за щось. Зверніть увагу на представника компанії, як він веде з вами переговори, тому що за будь-яких збоїв у роботі охоронної сигналізації вам доведеться знову з ним спілкуватися.

Ще до підписання договору дізнайтеся точно, скільки часу мине після спрацьовування сигналу до моменту появи наряду поліції або групи швидкого реагування перед вашими вхідними дверима. І що має відбуватися, якщо охорона не встигне приїхати в зазначений час.

Все, зважилися, вибрали! Наступними етапами є укладання типового договору і встановлення охоронної сигналізації. Після цього обов'язково потрібно здійснити перевірку працездатності встановленої охоронної сигналізації. Засічіть секундоміром час, що минув після спрацьовування сигналізації і появою у вас вдома групи швидкого реагування! Ви зможете точно дізнатися, скільки насправді доведеться чекати приїзду групи охорони. Якщо цей час відрізняється від часу, заявленого монтажником сигналізації, не підписуйте акт виконаних робіт, доки питання не буде повністю вирішено.

Коли всі питання вирішені і вже можна користуватися системою, приділіть час, щоб навчити всіх, хто живе разом із вами, користуватися сигналізацією. Річ у тому, що хибні виклики (сюди можна віднести і всілякі перевірки), які здійснюються через невміння користуватися системою, обертаються для господарів додатковими витратами.

Відтепер, після цих заходів, ви зможете спати спокійно!

Callback form

Мы работаем: Пн-Пт 9:00 - 18:00

Callback form

Your callback has been sent sucessfully

Вартість охоронних послуг

Неверный ввод
Вы не указали Ваш адрес email, мы не сможет отправить результат предложения
Неверный ввод
Неверный ввод