Фізична охорона
БІЛЬШЕ 500 ОБ'ЄКТІВ ОХОРОНЯЮТЬ НАШІ СПІВРОБІТНИКИ В РЕЖИМІ 24/7/365.

Технології СКУД і відеоспостереження

Одним із способів боротися з жорсткою конкуренцією в сучасному бізнесі є підвищення ефективності роботи співробітників і мінімізація витрат. Деякі компанії приділяють безліч часу управлінню працівниками, інші - йдуть на все заради збереження комерційної інформації в таємниці, треті - впроваджують нові методи планування і контролю.

Вирішувати всі ці завдання ефективно дозволяють новітні технології СКУД (системи контролю управління доступом) і відеоспостереження. СКУД характеризується кількома параметрами, основними з яких є: кількість дверей, тип електрозамку, тип комплекту, середовище установки зчитувача, антивандальний зчитувач чи ні, наявність вбудованої клавіатури, джерело живлення. Всі ці характеристики сильно впливають на вартість СКУД.

Установка цих систем вирішує не тільки ці, але і безліч інших проблем:

Є запобіжним заходом від потенційних зовнішніх загроз. Навіть наклейка "Охороняється сигналізацією", виставлена на загальний огляд, не кажучи про світлозвуковий оповіщувач типу "сирена", помітно знижує бажання зловмисників проникнути в ваше приміщення. Знижується кількість внутрішніх конфліктних ситуацій. Від дрібної крадіжки у своїх колег до псування майна компанії - всі внутрішні проблеми за наявності записів камер відеоспостереження будуть вирішуватися оперативно та без побоювання покарати невинних. Поліпшується трудова дисципліна. Досить інформації про наявність камер відеоспостереження, щоб підвищити відповідальність і рівень самодисципліни працівників будь-якої компанії. При цьому керівник зможе простежити за своїми підлеглими з будь-якої точки світу, переглянувши архів через інтернет. Якість обслуговування клієнтів підвищується. За допомогою відеоархівів можна виконувати навчання продавців-консультантів з "розбором польотів". Зниження витрат на службу внутрішньої безпеки. Системи безпеки дозволять скоротити штат співробітників охорони.

Callback form

Мы работаем: Пн-Пт 9:00 - 18:00

Callback form

Your callback has been sent sucessfully

Вартість охоронних послуг

Неверный ввод
Вы не указали Ваш адрес email, мы не сможет отправить результат предложения
Неверный ввод
Неверный ввод