Охоронна сигналізація для квартири
БІЛЬШ НІЖ 8000 ВСТАНОВЛЕНИХ СИСТЕМ СИГНАЛІЗАЦІЇ В КВАРТИРАХ М.КИЄВА ТА КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ПОЧИНАЮЧИ З 2008 РОКУ.

Пожежна сигналізація

Існує прислів'я «Злодій залишить стіни, пожежа - нічого». Це підкреслює важливість установки систем пожежної сигналізації. Комплексне обслуговування різних будівель завжди передбачає наявність автоматичної пожежної сигналізації. Для забезпечення абсолютної безпеки пожежно-охоронна система повинна працювати бездоганно. Таке обладнання як АПС здатне сприймати, аналізувати, передавати інформацію про спалах на території в заданому вигляді.

За конструкцією АПС переважно поділяється на два типи. Адресні сигналізації, при спрацьовуванні датчика, показують точні дані місця розташування загоряння (наприклад, кабінет №3). Такий апарат призначений для забезпечення захисту об'єктів найрізноманітніших призначень, будівель з великою площею і підвищеною поверховістю (багатоповерхові будівлі, торгові центри, готелі, ділові центри).

Безадресні пристрої ідентифікують безпосередньо місце розташування шлейфа, де встановлено певний датчик (наприклад, зона №18). У другому випадку оператор визначає місце спрацювання за переліком зон (наприклад, зона №18 - ліве крило третього поверху будівлі).

Механізм роботи автоматичної пожежної системи

Для обслуговування будівель для безпеки можуть встановлюватися адресні сигналізації або безадресні. Обидва види систем функціонують за єдиним принципом: коли датчик виявляє відкрите полум'я, задимлення або різке підвищення температури на території, що охороняється, то сигнал надходить на приймально-контрольний прилад, і включається пожежна сигналізація за певним алгоритмом дій:

При пожежі запускаються пристрої оповіщення людей;
Запускається система димовидалення, якщо вона є;
Спрацьовує канал пожежогасіння, знову-таки якщо він передбачений;
Сигнал надходить на нижній поверх;
Зупиняються ліфти;
Запуск системи підпору повітря;
Розблоковується пристрій контролю доступу;
Напірні насоси включаються. Подається вода в трубопроводи пожежних кранів;
Сигнал про пожежу надходить на пульт пожежного спостереження.

Пожежна сигналізація: монтаж, установка

Автоматична пожежна система досить складний програмно-апаратний комплекс. Тому технічне завдання на проектування повинно бути складено грамотно. Від того, як зроблено проектування АПС, буде залежати не тільки безпека, але і економічність використання того чи іншого виду системи. А якісно зроблений і кваліфікований монтаж гарантує безперебійне і довгострокове функціонування пожежної сигналізації. Тому так важливо на цьому етапі довірити роботу професійним майстрам.

Монтаж автоматичної пожежної системи справа витратна. Але важливо пам'ятати, що це перш за все вкладення в упевненість в безпеці вашого приміщення або території, у захист від неприємних можливих наслідків ваших рідних, близьких і співробітників. Подбайте про те, щоб вибрати гідний апарат перевірених компаній і довірити проведення установки системи пожежної сигналізації тільки досвідченим професіоналам.

Callback form

Мы работаем: Пн-Пт 9:00 - 18:00

Callback form

Your callback has been sent sucessfully

Вартість охоронних послуг

Неверный ввод
Вы не указали Ваш адрес email, мы не сможет отправить результат предложения
Неверный ввод
Неверный ввод