Охоронна сигналізація для квартири
БІЛЬШ НІЖ 8000 ВСТАНОВЛЕНИХ СИСТЕМ СИГНАЛІЗАЦІЇ В КВАРТИРАХ М.КИЄВА ТА КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ПОЧИНАЮЧИ З 2008 РОКУ.

Особистий охоронець

На сьогоднішній день рівень злочинності, на жаль, продовжує зростати. Все більше українських бізнесменів всерйоз замислюються про свою безпеку та безпеку своїх близьких. У разі виникнення небезпеки тільки висококваліфікований фахівець зможе оперативно зреагувати і захистити Вас.

Для того, щоб Ви були спокійні за своє життя, компанія «АКБ» пропонує послуги професійних охоронців в Києві, Одесі, Харкові, Запоріжжі, Кіровограді, Миколаєві, Вінниці та інших містах України. Особиста охорона - фізичний захист супроводжуваної людини, її здоров'я та майна. Головні завдання охоронця - будь-якими засобами передбачити, уникнути і протистояти будь-якій загрозі.

Якщо Ви дбаєте про безпеку Вас і Ваших близьких, то особистий охоронець - те, що Вам необхідно.

Чому варто працювати з нами?

У компанії «АКБ» працюють особисті охоронці, які є професіоналами, що пройшли ретельний відбір і всі види спеціальної підготовки:

- кримінальну психологію, що дозволяє охоронцеві виявити лише по міміці, жестах і рухам з оточуючих людей тих, хто може бути небезпечним для Вашої безпеки;
- екстремальну психологію, що є основою у вирішенні конфліктів;
- фізичну підготовку на витривалість, орієнтацію в просторі і спритність;
- рукопашний бій, також включає в себе роботу з ножем, палицею, вміння перетворювати на зброю практично будь-які підручні предмети;
- бойовій стрільбі, що навчає користуванню будь-якими видами зброї: від простого пістолета до гранатомета;
- водіння в екстремальних умовах;
- основи медицини, які дозволяють надавати долікарську медичну допомогу.

Ми розуміємо, що Ви довіряєте нам своє життя, і зі свого боку обіцяємо Вам надати тільки кращих фахівців, які виконують свою роботу на найвищому, професійному рівні.

Перш ніж приступати до роботи ми обов'язково проаналізуємо ситуації та зробимо різноманітні прогнози їхнього розвитку. Наші охоронці готові виконати будь-яку роботу із захисту Вашого життя: супровід на зустрічі, під час підготовки та безпосередньо на самих масових заходів, цілодобова охорона Вас і Ваших близьких.

Ми гарантуємо конфіденційність та індивідуальний підхід до кожного нашого клієнта. Звернувшись в компанію «АКБ» за фізичним захистом, Ви будете задоволені результатами нашої роботи.

Callback form

Мы работаем: Пн-Пт 9:00 - 18:00

Callback form

Your callback has been sent sucessfully

Вартість охоронних послуг

Неверный ввод
Вы не указали Ваш адрес email, мы не сможет отправить результат предложения
Неверный ввод
Неверный ввод