Працюємо з 2008 року
МИ ДБАЄМО ПРО ВАШУ БЕЗПЕКУ З 2008 РОКУ!
НЕБАГАТО ОХОРОННИХ КОМПАНІЙ МАЮТЬ ТАКИЙ ДОСВІД.

Вибір кодового замка

У старих народних казках про Кощія ключ від скрині був надійно захований на високому дубі. Слава прогресу, що зараз спростили завдання збереження майна, замінюючи ключові механізми на більш зручні в користуванні. І ключ не загубиться і місця в кишені більше залишиться.

Таке чудо, як механічний кодовий замок на вхідні двері простий у використанні і дуже популярний в житлових будинках.

Приймаючи рішення, який замок вибрати, відразу бентежить питання його надійності. За статистикою більшість квартирних крадіжок здійснювалися за допомогою відмичок. Кодовий замок усуває таку можливість, так як для спрацьовування механізму необхідно ввести унікальний набір букв або цифр.

Крім під'їзних дверей, кодові замки часто використовують в офісах, службових приміщеннях, в зонах підвищеної секретності або для сейфів.

Залежно від вартості замків змінюється його рівень складності і надійності.

Розрізняють замки:

- механічні;
- електронні;
- електромеханічні.

Найпростіший варіант механічний кнопковий замок. Його особливість полягає в тому, що заданий набір коду можна вводити необмежену кількість разів. Однак через обмежений набір цифр, рівень надійності відносно низький, і велика ймовірність підбору коду сторонніми особами.

Роликові механічні замки відрізняються тільки тим, що набір цифр проводиться шляхом повороту спеціальних кілець. Таким чином, заданий код вибудовується в одну лінію і спрацьовує запірний механізм, відкриваючи двері. Ці два варіанти є найбюджетнішим захистом, що підходить для загальних приміщень без цінного майна.

Часто механічні кодові замки використовують на сейфах, кейсах і валізах. Хитромудрість набору полягає в тому, що крім заданої цифри (символу), враховується і кількість обертів, пройдених повз цієї позначки. Таким чином, збільшується кількість варіацій і відповідно його надійність.

Принцип дії електронного замку заснований на комп'ютерній програмі всередині блоку. Заданий набір команд, таких як рівень доступу, облік відвідуваності, затримка відкриття, дозволяє ширше використовувати пристрій в сферах обслуговування і в банках. До того ж в програмі виставляється обмеження за кількістю набору коду.

Перевищений ліміт спроб призводить до повного блокування електронного пристрою. До багатьох електронних замків додаються персональні картки або брелоки, але є і зі звичайним кнопковим дисплеєм.

Електромеханічні замки підключені до пристрою управління, і одночасно виконують функції механічного замка. Комбінація видів дозволяє дистанційно відкривати двері, при цьому із зовнішнього боку дверей зазвичай використовується ключ, а внутрішня сторона оснащена спеціальною кнопкою для відкриття. Вартість електромеханічних замків значно вище механічних, також, як і надійність блокування.

До серії комбінованих замків відносяться відеофони і домофони.

Незалежно від виду перерахованого захисту не забувайте періодично міняти код. Цим забезпечите себе і своє майно від зловмисників.

Callback form

Мы работаем: Пн-Пт 9:00 - 18:00

Callback form

Your callback has been sent sucessfully

Вартість охоронних послуг

Неверный ввод
Вы не указали Ваш адрес email, мы не сможет отправить результат предложения
Неверный ввод
Неверный ввод