Охоронна сигналізація для квартири
БІЛЬШ НІЖ 8000 ВСТАНОВЛЕНИХ СИСТЕМ СИГНАЛІЗАЦІЇ В КВАРТИРАХ М.КИЄВА ТА КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ПОЧИНАЮЧИ З 2008 РОКУ.

Все більше людей стикаються з втратою майна в результаті крадіжки з приватних будинків і квартир, тому професійна охорона житла стає затребуваною і актуальною мірою захисту особистих володінь. Система охорони приватних будинків і котеджів є комплексом автоматизованих систем, здатних захистити житло і території від несанкціонованого вторгнення і заподіяння шкоди.

Системи охорони для приватного житла поділяються на види:

  1. - пультова охорона має на увазі подачу тривожного сигналу до підрозділу охорони, яке взяло на себе зобов'язання по наданню послуг. Спеціальна група реагує в найкоротші терміни, прибуваючи на об'єкт, і вживає необхідних заходів щодо його безпеки;
  2. - постова охорона - це найвідоміша і проста система. На підконтрольній охоронному агентству території знаходиться один або кілька охоронців, що стежать за периметром або конкретним будинком;
  3. - GSМ-сигналізація є найпопулярнішим способом охорони приватних територій від злочинних дій. Фахівцями встановлюється обладнання, здатне моментально реагувати і подавати сигнал в разі несанкціонованого проникнення.

Комплекс автоматичної сигналізації для будинку складається з охоронної сигналізації, обладнання відеоконтролю, датчиків, сповіщувачів, виконавчих пристроїв, систем доступу контролю. За необхідності можна встановлювати контроль за всіма приміщеннями приватного житла. Системи можуть бути дротяними, які вимагають прокладки кабелю і бездротовими, що не вимагають наявності кабельних ліній і є більш ефективними.При установці в будинку або котеджі комплекту відеоспостереження, господар отримує можливість контролювати обстановку як всередині будівлі, так і за його межами на приватній території. За вартістю апаратура відеоспостереження обійдеться замовнику дорожче, ніж сигналізація, але для забезпечення комплексної охорони професіонали рекомендують установку обох систем.

Останнім часом деякі системи охорони доповнені охоронно-димовими датчиками. Вони спрацьовують при включенні сигналізації в разі злочинного проникнення в приватні володіння і створюють в приміщенні димову завісу, щоб дезорієнтувати непрошених гостей, забезпечуючи їм ефект несподіванки.

У продажу є великий вибір систем сигналізацій, вартість яких залежить від набору і виду обладнання, а також його виробника. Установку системи краще довірити професійним агентствам, здатним комплексно підійти до питання забезпечення безпеки. Фахівці проведуть огляд приміщення і території, складуть документацію, розрахують оптимальну кількість необхідних датчиків, камер та іншого обладнання з подальшим правильним розміщенням по периметру будинку або ділянки, щоб забезпечити максимальну ефективність і надійність роботи охоронної системи.

Callback form

Мы работаем: Пн-Пт 9:00 - 18:00

Callback form

Your callback has been sent sucessfully

Вартість охоронних послуг

Неверный ввод
Вы не указали Ваш адрес email, мы не сможет отправить результат предложения
Неверный ввод
Неверный ввод