Охоронна сигналізація для квартири
БІЛЬШ НІЖ 8000 ВСТАНОВЛЕНИХ СИСТЕМ СИГНАЛІЗАЦІЇ В КВАРТИРАХ М.КИЄВА ТА КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ПОЧИНАЮЧИ З 2008 РОКУ.

Багато підприємців намагаються економити на охороні своїх об'єктів і наймають для цих цілей одного або декількох сторожів. Ми ж пропонуємо не брати це в приклад, оскільки професійна охорона подібних об'єктів містить в собі такий комплекс заходів:

  1. Фізична охорона (один або кілька охоронців, закріплених на ввіреній їм ділянці території, які володіють усіма сучасними засобами охорони);
  2. Контроль доступу (обмежений в'їзд і вхід через КПП, перевірка документації на матеріальну цінність);
  3. Технічна охорона (відеоспостереження, пультова охорона тощо);
  4. Професійна оцінка і контроль ситуації під час надзвичайної ситуації, проведення заходів з ліквідації їхніх наслідків;
  5. Оперативне прибуття мобільної групи охорони в разі спрацювання сигналізації.

Якщо ви хочете, щоб об'єкт був зданий за планом і без порушення термінів, у чому, до речі, зацікавлені також і замовники, інвестори та забудовники, то просто зобов'язані взяти до уваги безпеку об'єкту, що будується. Адже розкрадання матеріальних цінностей, техніки і майна - це 100-відсоткова відстрочка результатів і додаткові фінансові витрати.

Загальна безпека будмайданчика

Будівельний майданчик - це фактор підвищеної небезпеки, адже в будь-який момент часу може статися непередбачувана ситуація, пов'язана з виходом з ладу складної техніки, халатністю несерйозних будівельників і просто нещасних випадків. Захистити від усього цього випадкових людей на будівництві може тільки контрольний пункт і постійний моніторинг служби охорони будмайданчика. Якщо ви дійсно хочете захистити своє майно і убезпечити себе від всіх можливих подій на будівельних об'єктах, зверніться в нашу компанію. Адже послуга, яку ми надаємо, заснована на таких найважливіших складових, як:

  1. Професійний ліцензований колектив співробітників, що мають величезний досвід в охоронній діяльності;
  2. Широкий асортимент охоронних послуг;
  3. Необхідне технічне оснащення;
  4. Використання новітніх охоронних технологій.

Callback form

Мы работаем: Пн-Пт 9:00 - 18:00

Callback form

Your callback has been sent sucessfully

Вартість охоронних послуг

Неверный ввод
Вы не указали Ваш адрес email, мы не сможет отправить результат предложения
Неверный ввод
Неверный ввод