Фізична охорона
БІЛЬШЕ 500 ОБ'ЄКТІВ ОХОРОНЯЮТЬ НАШІ СПІВРОБІТНИКИ В РЕЖИМІ 24/7/365.

Київ - прекрасна столиця України. Місто, яке притягує на свої вулиці сотні бажаючих пізнати яскраве та метушливе життя киян, а також тих, хто бажає в прямому сенсі дізнатися як, чим і на що живе народ, а також змусити поділитися нажитим, зрозуміло, не питаючи дозволу у господаря. Думаю всім ясно, що мова йде не про благодійність, а про банальні крадіжки.

Київ є одним з найбільш густонаселених міст України. Це золота жила для цінителів легкої наживи, адже більшість квартир пустують більшу частину часу. Далекі відстані, щільні графіки, все це йде лише на руку непроханим «гостям», а також добра, широка українська душа, яка вірить, що з нею-то такого ніколи не трапиться. Саме тут більшість терпить розчарування, коли повернувшись в святая-святих своє житло, виявляють, а вірніше сказати не виявляють там доброї половини нажитого добра.

За спостереженнями експертів, давно відомо, що є райони і місця, які представляють для зловмисників особливий інтерес. В таких районах найвища статистика квартирних проникнень і розкрадань. Так що ж це за райони і чому саме вони?

За даними цього літа, найбільш піковими районами були зафіксовані Дніпровський, Оболонський і Святошинський, а самим улюбленим і «гостинним», виявився Шевченківський. Правда його статистика складалася в цілому по здійснюваних злочинів, включаючи хуліганство та розбійні напади.

Отже, Ви відпочиваєте - злодій працює! Це невід'ємне поєднання, яке знаходить свою популярність в літній період, коли частина киян хлюпочуться в морях-океанах, частина чаклує над грядками, залишаючи свої квартири один на один з потенційною загрозою. Багато хто, їдучи на тривалий період, залишають нещільно закриті вікна і навіть не замислюються попросити родичів або близьких друзів про те, щоб квартира хоч раз в декілька днів відвідувалася, хоча як відомо, якщо ваше майно вже викликало інтерес у злочинців, то ні закриті вікна, ні наявність сусідів під боком їх не зупинить.

Повертаючись до теми про «сприятливі» райони зауважимо, що тільки за минуле літо було зафіксовано понад тисячу крадіжок, правда, частина з них так і не дійшла до судового розгляду, оскільки втрачене з часом знаходилося самими господарями, розбавляючи тим самим статистику звичайними побутовими пропажами, які згодом знаходилися і виявлялися зовсім не пропажами. Також відомі випадки так званого маргінального характеру, коли пропадали речі після «веселих» посиденьок, розпивання спиртних напоїв тощо. Такі заяви теж фіксують як квартирну крадіжку, що додає бали сумній статистиці.

Чим же привабливі одні райони і зовсім непривабливі інші. Дніпровський район, наприклад, є спальним районом. Він розташований на околиці міста, що робить його ласим шматочком для так званих «гастролерів». Це особистості, які часто прибувають на місце «роботи» з сусідніх районів, прилеглих сіл, селищ та інших пунктів, роблячи свою справу - їдуть. Така ж обстановка і з іншими особливо кримінальними районами щодо квартирних крадіжок. На прикладі Печерського району, тут найменша кількість подібних злочинів, а все тому, що це центр, в якому зосереджено багато офісів, магазинів та інших місць, де завжди достатньо охорони. У таких місцях працювати складніше і набагато легше стати поміченим.

По районах Києва на літній період минулого року була зафіксована така картина: Дніпровський - на 328 725 жителів (264 крадіжки); Оболонський - 306 000 жителів (130 крадіжок); Святошинський - 318 400 жителів (141 крадіжку); Шевченківський - 233 000 жителів (105 крадіжок); Подільський, Деснянський, Солом'янський, Печерський, Голосіївський, Дарницький - загальною населеністю в 1 млн. 500 з гаком тисяч чоловік (488 крадіжок).

Таким чином можна з упевненістю стверджувати, що проживаючи в районах «підвищеної небезпеки» є гостра необхідність убезпечити себе і надати це в руки професіоналів служби, яка створена спеціально для того, щоб Ви могли в повній мірі насолоджуватися відпусткою, не боячись повернутися в порожню квартиру.

Callback form

Вы еще не отправили заявку а мы уже набираем Ваш номер!

Callback form

Your callback has been sent sucessfully

Вартість охоронних послуг

Неверный ввод
Вы не указали Ваш адрес email, мы не сможет отправить результат предложения
Неверный ввод
Неверный ввод