Callback form
Callback form
Your callback has been sent sucessfully
Your callback has been sent sucessfully
“Все в одному”: безпека багатоквартирних будинків (ОСББ)
Бажання людей отримувати якісні житлово-комунальні послуги та за вигідною ціною останніми роками зумовили створення об’єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ). Їхньою відмінною особливістю від ЖЕКів є форма організації надання послуг, яка заснована на принципах конкуренції. Оптимальні постачальники послуг визначаються в залежності від фінансових можливостей мешканців будинку.
На підтримку подальшого впровадження цього нововведення виступив і нещодавно призначений міністр житлово-комунального господарства, однією з перших заяв якого була пропозиція про реформування області житлово-комунального господарства, зокрема, ліквідація ЖЕКів та створення замість них ОСББ.
Чималою перевагою ОСББ, діяльність якого регламентується Законом України “Про об’єднання співвласників багатоквартирних будинків”, є права на здійснення планування з ремонту та модернізації будинку, на отримання у довготривале користування або власність прибудинкових територій, що дозволяє контролювати ущільнення забудови, зрізання насаджень, демонтажу чого-небудь тощо. Виступаючи в одній особі “сам собі керівник, сам собі і сантехнік, і двірник” самостійно встановлює оплату праці та контролює якість послуг.
Отримана, завдяки створенню ОСББ, можливість розвитку та модернізації будинків потребує і належного зберігання вкладених коштів. Принцип “не моє - не шкода” у цих випадках не пройде. Не може не цікавити витання, що відбувається вечорами на дитячих, спортивних майданчиках, у парадних? Вечорами нерідко можна спостерігати картину, скажімо, нецільового використання дитячих майданчиків підлітками та не тільки ними. В результаті, нашим малюкам ніде грати. Наявність заборів також не сильно забезпечує їхнє збереження належним чином. Це тільки один з багатьох моментів, властивий нашій реальності.
Прагнучи йти у ногу з часом, компанія “Агентство комплексної безпеки” пропонує комплекс послуг з забезпечення збереження майна та порядку на організованих та запланованих ОСББ:
- Система охоронно-пожежної сигналізації.
Забезпечує захист мешканців Вашого будинку шляхом стеження за всіма його ділянками, залишаючись при цьому непомітною для неозброєного ока. Система охоронної сигналізації включає в себе датчики, систему сповіщення, пристрої для передачі сигналу у охоронне агентство. В деяких випадках сам господар квартири може застосувати якісь дії, наприклад, заблокувати двері, самостійно натиснути на тривожну кнопку тощо.
Пожежна сигналізація реагує на дим у тій чи іншій частині будинку, надсилає сигнал на пульт оператора охоронної компанії, викликає спрацювання звукового сигналу. Сучасні системи дозволяють налаштувати пожежну сигналізацію так, що вона не реагує на дим, наприклад, від сигарети. Для її спрацювання потрібна зміна температури, виділення інфрачервоного випромінювання, тим самим визначаючи місце займання. Спрацювання пожежної сигналізації в будинку блокує роботу ліфтів та вентиляційної системи, включає систему димовидалення, пожежогасіння, розблокування дверей.
- Система відеонагляду.
Дозволяє оцінити рівень безпеки у кожному куточку будинку. Сигнал з відеокамери може поступати як в одне місце, наприклад, у кабінет охорони будинку, або поступати на відеомонітори охоронного агентства.
Сучасні технології дозволяють розширити можливості системи відеонагляду: запис та збереження даних, управління камерами на відстані тощо.
Обладнання будинку відеосистемами дозволяє контролювати відвідування осіб, що не проживають у будинку з метою виявлення, попередження, а іноді і пошуку злочинця, що намагається нанести збитки вашому майну.
- Система супутникового та ефірного телебачення.
Нерідко людям недостатньо стандартного набору телевізійних каналів, тому вони шукають можливість урізноманітнити спектр послуг, що надаються. Ми пропонуємо найбільш оптимальне рішення: підключення в доступні опції системи супутникового та ефірного телебачення, що приймають як цифровий, так і аналоговий сигнал. Отримання однаково хорошого сигналу на всіх телевізорах та приймачах забезпечується оптимальною установкою підсилювально-розподільного обладнання. Для розкриття можливостей, закладених у LCD Full HD телевізорах, які забезпечуються тільки при певних носіях інформації, пропонується комплект для прийому супутникового телебачення з HD тюнером. Також якість зображення досягається за допомогою установки Blu-ray плеєра, HD медіаплеєра, потужного ПК. Отримане зображення має високу якість, перевага якого помітна не тільки над “картинкою” традиційного телебачення стандартної чіткості, але і якісних дисків DVD.
- Інтернет та безпровідний доступ.
У теперішній час кожна сучасна людина не уявляє свого життя без доступу до глобальної мережі Інтернет.
Розвиток науки призвів до відкриття безпровідного зв’язку та безпровідного доступу в Інтернет. У теперішній момент безпровідний доступ до світової мережі дозволяє бути вільним та не залежати від стаціонарного комп’ютеру, модему, лінії або інших пристроїв для виходу в Інтернет, підтримуючи якість на максимально високому рівні.
Наша компанія здатна забезпечити підключення різноманітного обладнання для отримання якісного та надійного доступу до глобального павутиння шляхом сучасних технологій, таких як 3G, 4G, SkyLink, супутниковий інтернет або технологію Wi-Fi.
- Енергозбереження.
Однією із загальних проблем багатоквартирних будинків, яку доводиться вирішувати є освітлення під’їздів, паркінгів. Причому проблема має два боки: перша - перевитрата електричної енергії, яка виникає при постійно включеному світлі та друга - відсутність світла завдяки пошкодженим світильникам, викрученим лампочкам.
З метою забезпечення енергозбереження, ми пропонуємо установку на сходових майданчиках та переходах, в паркінгах автоматичні вимикачі світла - чутливі керуючі пристрої, які працюють як таймер. Ці пристрої обладнані датчиком світла та датчиком звуку, за допомогою якого відбувається ввімкнення лампочки, реагуючи на звук кроків, голосу, повороту ключа в замку, ляскання дверей тощо. Найбільша користь від таких пристроїв при їхній установці у сходових переходах, де світло горить або цілодобово, або взагалі відсутнє. Встановлений автоматичний вимикач освітлення дозволяє економити електроенергію на 50-70%.
- Форум для мешканців будинку.
Створення форуму дозволяє ефективно використовувати наш з вами час, акумулюючи інформацію по житлово-комунальному господарству вдома. Тут можна ділитися своїми думками, спитати поради, обговорити проблеми, розмістити об’яву, отримати довідкову інформацію, інформацію про тарифи. Отримати роз’яснення про можливість перерахування послуг, консультації з питань, що пов’язані з переплануванням, опаленням, прибудинковою територією, капітальним та поточним ремонтом тощо.
Беручи до уваги афоризм, що “у всіх справах дуже корисно періодично ставити знак питання до того, що Ви з давніх пір вважали таким, що не потребує доказів”, думаємо комплекс послуг, що пропонується компанією “Агентство комплексної безпеки”, дозволить переконати Вас, що забезпечення безпеки багатоповерхового будинку є важливим питанням, над яким варто замислитися.
Київ - прекрасна столиця України. Місто, яке притягує на свої вулиці сотні бажаючих пізнати яскраве та метушливе життя киян, а також тих, хто бажає в прямому сенсі дізнатися як, чим і на що живе народ, а також змусити поділитися нажитим, зрозуміло, не питаючи дозволу у господаря. Думаю всім ясно, що мова йде не про благодійність, а про банальні крадіжки.
Київ є одним з найбільш густонаселених міст України. Це золота жила для цінителів легкої наживи, адже більшість квартир пустують більшу частину часу. Далекі відстані, щільні графіки, все це йде лише на руку непроханим «гостям», а також добра, широка українська душа, яка вірить, що з нею-то такого ніколи не трапиться. Саме тут більшість терпить розчарування, коли повернувшись в святая-святих своє житло, виявляють, а вірніше сказати не виявляють там доброї половини нажитого добра.
За спостереженнями експертів, давно відомо, що є райони і місця, які представляють для зловмисників особливий інтерес. В таких районах найвища статистика квартирних проникнень і розкрадань. Так що ж це за райони і чому саме вони?
За даними цього літа, найбільш піковими районами були зафіксовані Дніпровський, Оболонський і Святошинський, а самим улюбленим і «гостинним», виявився Шевченківський. Правда його статистика складалася в цілому по здійснюваних злочинів, включаючи хуліганство та розбійні напади.
Отже, Ви відпочиваєте - злодій працює! Це невід'ємне поєднання, яке знаходить свою популярність в літній період, коли частина киян хлюпочуться в морях-океанах, частина чаклує над грядками, залишаючи свої квартири один на один з потенційною загрозою. Багато хто, їдучи на тривалий період, залишають нещільно закриті вікна і навіть не замислюються попросити родичів або близьких друзів про те, щоб квартира хоч раз в декілька днів відвідувалася, хоча як відомо, якщо ваше майно вже викликало інтерес у злочинців, то ні закриті вікна, ні наявність сусідів під боком їх не зупинить.
Повертаючись до теми про «сприятливі» райони зауважимо, що тільки за минуле літо було зафіксовано понад тисячу крадіжок, правда, частина з них так і не дійшла до судового розгляду, оскільки втрачене з часом знаходилося самими господарями, розбавляючи тим самим статистику звичайними побутовими пропажами, які згодом знаходилися і виявлялися зовсім не пропажами. Також відомі випадки так званого маргінального характеру, коли пропадали речі після «веселих» посиденьок, розпивання спиртних напоїв тощо. Такі заяви теж фіксують як квартирну крадіжку, що додає бали сумній статистиці.
Чим же привабливі одні райони і зовсім непривабливі інші. Дніпровський район, наприклад, є спальним районом. Він розташований на околиці міста, що робить його ласим шматочком для так званих «гастролерів». Це особистості, які часто прибувають на місце «роботи» з сусідніх районів, прилеглих сіл, селищ та інших пунктів, роблячи свою справу - їдуть. Така ж обстановка і з іншими особливо кримінальними районами щодо квартирних крадіжок. На прикладі Печерського району, тут найменша кількість подібних злочинів, а все тому, що це центр, в якому зосереджено багато офісів, магазинів та інших місць, де завжди достатньо охорони. У таких місцях працювати складніше і набагато легше стати поміченим.
По районах Києва на літній період минулого року була зафіксована така картина: Дніпровський - на 328 725 жителів (264 крадіжки); Оболонський - 306 000 жителів (130 крадіжок); Святошинський - 318 400 жителів (141 крадіжку); Шевченківський - 233 000 жителів (105 крадіжок); Подільський, Деснянський, Солом'янський, Печерський, Голосіївський, Дарницький - загальною населеністю в 1 млн. 500 з гаком тисяч чоловік (488 крадіжок).
Таким чином можна з упевненістю стверджувати, що проживаючи в районах «підвищеної небезпеки» є гостра необхідність убезпечити себе і надати це в руки професіоналів служби, яка створена спеціально для того, щоб Ви могли в повній мірі насолоджуватися відпусткою, не боячись повернутися в порожню квартиру.
Готелі бувають різні, одні розташовані в межах міста, інші за його межами, можуть відрізнятися площею, наявністю ресторанів, конференц-залів, прилеглими територіями. Незважаючи на всі відмінності, готелі та мотелі подібні за вимогами до безпеки, а значить, потребують подібних охоронних послуг, що відрізняються, багато в чому, від охорони інших великих об'єктів.
Перед охоронними агентствами постають такі завдання: охорона прилеглої території, забезпечення безпеки заходів, що проводяться в готелі, надання допомоги персоналу готелю в позаштатних ситуаціях, припинення протиправних дій та інформування про них поліції.
Головний нюанс охорони готелів - відпочивальники не повинні відчувати труднощів від роботи охорони, в той же час, вони повинні бути впевненими в безпеці їхнього перебування в готелі. Охорона не повинна додавати дискомфорту в їхнє життя, не може бути нав'язливою, в той же час, співробітники безпеки не повинні допускати протиправних дій і все тримати під контролем.
Багато в чому, правильне виконання покладених завдань залежить від технічного оснащення, такого як контроль доступу, різні детектори, охоронна і пожежна сигналізація, інженерні споруди. Під інженерними спорудами маються на увазі паркани, огорожі небезпечних зон, шлагбауми, ворота, контрольно-пропускний пункт.
Особливо велике значення має система відеоспостереження, оскільки це найефективніший спосіб контролю великих територій і багатоповерхових будівель. Використання відеокамер дозволяє знизити застосування людських ресурсів, а значить, і заощадити на охоронних послугах власникам готелю. Позаштатні ситуації будуть негайно помічатися операторами камер, крім того, можливість відеозапису дозволяє використовувати відеоспостереження для розслідування подій та інцидентів в мінімальні терміни.
Значення деяких охоронних засобів для готелю в межах міста може бути менше, ніж для заміського готелю, оскільки не кожний міський готель має прилеглу територію. Відсутність такої території знімає необхідність облаштування КПП і патрулів прилеглих площ. Деякі детектори можуть бути зайвими. Також, швидкість реагування спеціальних служб і оперативної групи збільшується, а значить, необхідного охоронного персоналу знадобиться менше. З іншого боку, потрібен більш ретельний контроль входу в готель, щоб забезпечити гостям більший комфорт і знизити їхні контакти зі сторонніми людьми, чиє перебування в готелі небажано.
Без двері неможливо уявити жоден будинок, адже цей елемент виконує охоронні функції, оберігаючи приміщення від вторгнення незваних гостей. Як і раніше, так і зараз, двері перекривають шлях в житло, але сучасна конструкція, встановлена в розумному будинку, являє собою справжнє диво інженерної думки. За зовнішніми ознаками двері в розумному будинку може не відрізнятися від класичних конструкцій: обробка і товщина може бути абсолютно різною в залежності від смаків господарів. Правда, якщо врахувати той факт, що перепиняє вхід елемент підключається до системи безпеки, то можна не приділяти особливу увагу товщині.
Елементи двері в розумному будинку:
• вибродатчики - б'ють на сполох при будь-якій спробі злому і проникнення;
• ручки - повинні відкриватися тільки за умови дотику до датчика, який розпізнає руки господарів;
• система відеоспостереження, яка передає інформацію через інтернет або по СМС про всіх, хто підходив до порога будинку;
• домофон, за допомогою якого зручно вести переговори з відвідувачами.
Замки в розумному будинку
Замок в розумному будинку повинен бути таким, щоб жоден зловмисник не міг розгадати його секрет. Всі знають, що механічні замки не можуть затримати надовго зломщиків, які здатні до будь-якої замковій щілині підібрати відмички. Відмінною перешкодою для злодіїв стане двері з відсутністю звичних замків. Розумна двері можуть відкриватися магнітною карткою, брелоком і навіть пальцями, за умови, що встановлений біометричний замок. Останній варіант ідеально підходить для тих, хто постійно втрачає ключі. Біометричний замок або «смартлок» може запам'ятовувати приблизно 30 відбитків пальців різних людей, тому в будинок можуть безперешкодно входити всі члени сім'ї.
Добре зарекомендували себе інфрачервоні замки, що відкриваються за допомогою спеціальних брелоків. Вручну теж можна відкрити, але замкову щілину непосвяченому людині знайти просто неможливо. Розумний замок можна запрограмувати таким чином, щоб він автоматично відкривався в певний час доби і знову замикався через який-небудь час. Крім цього, господар може дізнатися, скільки разів в день відкривався замок. Найдорожчі моделі здатні зв'язуватися з інтернету і приймати команди власників. Єдиним недоліком розумних замків є їх залежність від електрики, тому якщо будинок знеструмлений, то замикаючі пристрої будуть працювати рівно стільки, наскільки вистачить ємності у акумуляторів.
Статистика стверджує, що приблизно кожні 10 хвилин у нашій країні здійснюється крадіжка, грабіж або розбійний напад. При цьому розкрити вдається лише половину злочинів… та тільки тоді, коли постраждалі звернулись у міліцію протягом 30 хвилин після скоєння злочину. А що робити, якщо, наприклад, людині дали довгоочікувану відпустку, та вона, задоволена, приїжджає у свій заміський будинок й там виявляє, що в будинку за її відсутності хтось побував? Двері відчинені, а всередині нема й половини майна! Її пограбували!
Існує кілька правил поведінки, перевірених практикою, які допоможуть вийти з цієї вкрай неприємної ситуації все ж таки з найменшими втратами.
Правило 1-е
Покиньте житло та негайно повідомте міліцію про те, що трапилося. Є мізерна ймовірність, що злочинець досі знаходиться в будинку, а це може бути ризиковано. Крадій, спійманий на місці злочину, може відреагувати цілком непередбачувано, і тоді ваше здоров’я та навіть життя може опинитися в небезпеці.
Правило 2-е
До прибуття співробітників міліції не чіпайте в будинку ніякі предмети, оскільки на них можуть бути відбитки пальців грабіжника, а саме вони частіше за все є помічниками у розкритті злочину. Завдяки такому речовому доказу ви можете сподіватися на повернення вкраденого майна.
Правило 3-є
У випадку, коли ви за роковим збігом обставин були присутні у будинку під час пограбування або спостерігали за ним збоку - обов’язково постарайтеся запам’ятати прикмети крадіїв, номери їхніх машин, у якому напрямку поїхали злочинці тощо. Психологи радять для відтворення картини того, що відбулося, закрити очі та чітко уявити собі злочинці, щоб потім за вашим описом спеціаліст міг скласти його фоторобот.
Правило 4-е
Складіть перелік (детальний) предметів, що вкрадено, та їхню приблизну вартість. Можливо, у вас навіть є фотографії деяких зниклих речей або документи, на яких зафіксовано важливі деталі: серійний номер, марка виробу тощо. Додайте їх до складеного переліку.
Правило 5-е
Спробуйте згадати, чи не потрапляли вам на очі останнім часом недалеко від вашого будинку якісь підозрілі особи. Якщо щось пригадуєте, обов’язково розкажіть про це.
Правило 6-е
Пройдіться по міських ломбардах. Буває, що зовсім неочікувано саме там виявляється вкрадена річ - через тиждень чи через місяць-два після крадіжки. Не робіть в цьому разі ніякої самодіяльності (це також може бути небезпечно), дайте можливість працівникам міліції виконувати їхні обов’язки.