Фізична охорона
БІЛЬШЕ 500 ОБ'ЄКТІВ ОХОРОНЯЮТЬ НАШІ СПІВРОБІТНИКИ В РЕЖИМІ 24/7/365.

Особиста охорона

Личная охрана
Якщо вам потрібна професійна особиста охорона, зверніться в нашу компанію. Всі необхідні заходи для забезпечення вашої безпеки будуть виконані на найвищому рівні. При цьому ціни на особисту охорону у нас в компанії цілком доступні.

Комплекс послуг з охорони

 • Для того щоб фізична охорона людини була надана на дійсно високому рівні, нами реалізується цілий спектр заходів. Залежно від повноти пакету, що замовляється вами, буде залежати вартість особистої охорони. Ми пропонуємо наступні послуги:
  • Розробку оптимальних з точки зору безпеки маршрутів.
  • Безпосереднє супровід клієнта - як в певні години, так і цілодобово.
  • Контроль об'єктів, що відносяться до місць регулярного відвідування.
  • Спостереження за поведінкою сторонніх осіб в оточенні клієнта і наближених осіб.
  • Обмеження стороннього доступу до клієнта.
  • Оперативне реагування на критичні і потенційно небезпечні ситуації.
  • Можливість термінового виклику групи оперативного реагування, в тому числі, озброєної охорони.
  Якщо є необхідність, особиста охорона для клієнта буде організована потай від нього. Це вимагає особливих навичок, проте, наші фахівці впораються і з цим завданням.
  Перевагою замовлення особистого охоронця може бути, безумовно, і психологічний момент. Нерідко правопорушення припиняється ще задовго до початку, якщо поруч знаходиться професіонал ... Слід розуміти, що наші фахівці в будь-який момент часу готові ризикувати для свого клієнта не тільки своїм здоров'ям, але і життям. Тому грамотно реалізована особиста охорона просто за визначенням не може коштувати надто дешево. Остаточна вартість організації приватної охорони буде озвучена після ознайомлення з ситуацією, її аналізу і з урахуванням всіх побажань з боку клієнта.

Чому варто замовити особисту охорону в АКБ?

Опыт сотрудников
Надання послуги базується на основі багаторічного практичного досвіду співробітників
Низкие цены
Гарантуємо гнучку систему оплати, конкурентні ціни на послуги
ОТРИМАЙТЕ БЕЗКОШТОВНИЙ РОЗРАХУНОК ВАРТОСТІ ОСОБИСТОГО ОХОРОНИ ПРЯМО ЗАРАЗ.
Для замовлення послуги зателефонуйте
+380 67 659 0660
+380 67 248 6646


Индивидуальный подход
Забезпечуємо індивідуальний підхід до клієнта, враховуємо всі його побажання, можливості
Конфиденциальность
Забезпечуємо конфіденційність
 

Вартість послуги на особисту охорону від 280 грн/год (мінімальне замовлення від 5-ти годин)

Висока якість послуг, охоронних послуг

 

 • Організація особистої фізичної охорони за кордоном відноситься до одних із затребуваних послуг. Ми можемо запропонувати вам допомогу наших висококваліфікованих охоронців за досить прийнятними цінами. Вони готові в будь-який момент часу вжити всіх необхідних заходів для забезпечення захисту вашої безпеки, здоров'я вас і ваших близьких.

  Багато наших співробітників пройшли ті чи інші гарячі точки, мають за плечима реальний досвід активних бойових дій. Вони гарантовано візьмуть оптимальне рішення в самій нестандартній ситуації.

  Всіма цими якостями володіють наші співробітники. Вони мають дозвіл на носіння бойової та травматичної зброї, відрізняються прекрасними фізичними даними. Поруч з ними ви будете відчувати сильне плече.

  Щоб оформити замовлення, не буде потрібно докладати багато сил і витрачати свій дорогоцінний час. Завдяки нашому професіоналізму, всі необхідні етапи укладення договору будуть пройдені максимально швидко:
  • Первинна консультація, опис ситуації.
  • Складання плану дій, включаючи формування списку необхідних людських і технічних ресурсів для досягнення оптимального результату.
  • Укладення договору про надання послуг.
  • Надання послуги.

  Ми володіємо багатим досвідом у наданні послуг охорони фізичних осіб. Серед наших клієнтів як великі бізнесмени, так і популярні актори і музиканти, топ-менеджери, працівники фінансової сфери і політики.

  Завдяки багатому досвіду і професіоналізму, ми зможемо забезпечити індивідуальний підхід до кожного хто звернувся в нашу фірму за допомогою. Будуть підібрані максимально ефективні, оптимальні методики забезпечення безпеки. Широко залучаються сучасні технічні засоби.

  Якщо вам потрібна особиста охорона в Києві, Дніпропетровську, не зволікайте, відразу ж звертайтеся за допомогою до наших професіоналів. На будь-які ваші запитання готові відповісти наші менеджери за контактними телефонами на сайті або під час особистого візиту до нашого офісу.

Callback form

Вы еще не отправили заявку а мы уже набираем Ваш номер!

Callback form

Your callback has been sent sucessfully

Вартість охоронних послуг

Неверный ввод
Вы не указали Ваш адрес email, мы не сможет отправить результат предложения
Неверный ввод
Неверный ввод