Охоронна сигналізація для квартири
БІЛЬШ НІЖ 8000 ВСТАНОВЛЕНИХ СИСТЕМ СИГНАЛІЗАЦІЇ В КВАРТИРАХ М.КИЄВА ТА КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ПОЧИНАЮЧИ З 2008 РОКУ.

Активне переформування існуючих бізнес-процесів на багатьох підприємствах з огляду на нинішній фінансовий стан практично всіх галузей економіки України примушує вносити зміни у забезпечення безпеки життєдіяльності бізнесу. Дані зміни пов’язані з необхідністю більш обгрунтовано застосовувати технічні та організаційні заходи. Саме тому комплексний підхід у формуванні такої концепції забезпечує створення гнучкої, швидкої та стійкої системи.

Спеціалісти компанії “Агентство Комплексної Безпеки” мають багаторічний досвід у розробці політики безпеки для підприємств різних форм власності, підтверджений участю як у великих мережевих проектах, так і в індивідуальних спеціалізованих рішеннях. Інноваційні технічні засоби дозволяють ефективно доповнювати комплекс організаційних заходів з охорони об’єктів, фізичних осіб та вантажів, що перевозяться. Важливою складовою даних технічних рішень є методологія їхнього ефективного використання у рамках розробленої концепції.

Співпраця

Завдяки організації тісної співпраці з державними правоохоронними органами компанія “Агентство Комплексної Безпеки” бере участь у програмі з боротьби з організованою злочинністю. На сьогоднішній день компанія розробляє концепцію взаємодії охоронних структур з підвищення ефективності реагування на сигнали тривоги у міських умовах.

Процес формування концепції дозволяє не тільки розробити систему технічних рішень, але й визначити для її забезпечення найбільш добросовісні приватні охоронні структури. Незважаючи на нинішню відсутність у нормативно-правовій базі єдиних стандартів та вимог до груп швидкого реагування, компанія “Агентство Комплексної Безпеки” готова спільно з причетними охоронними структурами вносити деталізовані пропозиції для їхнього формування.

Спеціальні рішення

Активна підготовка інфраструктурних та спортивних об’єктів до проведення чемпіонату Євро-2012 супроводжується підвищеним інтересом до основної ідеї концепції безпеки проведення заходу - “Безпека через співпрацю”. Основні структури, що включені у дану співпрацю - міліція, Збройні Сили, прикордонні формування, пожежні бригади, медична допомога та цивільна оборона, приватні охоронні служби. У європейській практиці під час проведення подібних чемпіонатів має місце самоорганізація охоронних структур для створення консорціуму. Це стало можливим завдяки узгодженим діям компаній з формування найбільш повної бази кваліфікованих кадрів. Компания “Агентство Комплексної Безпеки” готова надати рекомендації, а також взяти участь у забезпеченні правопорядку організацією піших патрулів. Ключовою особливістю даного проекту є оснащення підрозділів патрулювання спеціалізованими тривожними мобільними пристроями.

Розвиток

У планах компанії - розвиток комплексної програми дитячої безпеки в м.Києві. Програма буде включати у себе не тільки впровадження засобів контролю та тривожного сповіщення для дітей, але і проведення навчальних семінарів за участю партнерських організацій, правоохоронних органів, засобів масової інформації.

Розвиток “Агентства Комплексної Безпеки” супроводжується застосуванням сучасних технічних засобів на базі супутникових та Internet-технологій, основна перевага яких полягає у мобільності, оперативності та надійності.

Лише правильне поєднання різних систем забезпечення безпеки допоможе захистити бізнес та приватне життя від посягань, збереже важливу інформацію, забезпечить затишок та спокій в будинку.

Місія компанії - якісне надання всього комплексу послуг та рішень з забезпечення безпеки. При зверненні замовники отримують професійну консультацію, а також попереджують необхідність пошуку окремих видів послуг або засобів.

Комплексний підхід у забезпеченні безпеки бізнесу

Callback form

Мы работаем: Пн-Пт 9:00 - 18:00

Callback form

Your callback has been sent sucessfully

Вартість охоронних послуг

Неверный ввод
Вы не указали Ваш адрес email, мы не сможет отправить результат предложения
Неверный ввод
Неверный ввод