Охоронна сигналізація для квартири
БІЛЬШ НІЖ 8000 ВСТАНОВЛЕНИХ СИСТЕМ СИГНАЛІЗАЦІЇ В КВАРТИРАХ М.КИЄВА ТА КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ПОЧИНАЮЧИ З 2008 РОКУ.

Як часто ми шкодуємо про те, що чогось не зробили вчасно, не встигли, не подумали ... Як хочеться, щоб таких ситуацій було якомога менше.

Криміногенна ситуація в нашій країні, на жаль, досить складна. І з цим доводиться стикатися, не тільки слухаючи новини, а й просто перебуваючи у себе вдома. В наші дні ймовірність пограбування, коли господар знаходиться вдома, дуже висока. Спробуємо розібратися, як убезпечити себе і що потрібно робити, коли грабіжники вже на порозі.

Досить поширений варіант проникнення в квартиру - разом з господарем. Тому коли підходите до своїх дверей і помічаєте поруч сторонню людину з нудьгуючим виглядом, краще пройти повз свої двері і спробувати викликати допомогу.

Якщо ж ви знаходитесь вдома, коли лунає стукіт у двері якихось незнайомців, то в першу чергу потрібно спробувати відвернути увагу непрошених гостей, потягнути час, паралельно викликаючи на допомогу міліцію. Дуже ймовірно, що грабіжники можуть представитися співробітниками будь-якої служби, і краще зробити вигляд, що повірили їм, попросити показати документи або почекати пару хвилин, поки вдягнетеся. Тобто виграємо хвилини до приїзду наряду.

На випадок, якщо ви непередбачливо відкрили двері, не переконавшись, що там знайомі, - в передпокої краще тримати важкий предмет. Коли грабіжник поставить ногу в отвір, не даючи закрити двері, можна ним скористатися. Швидше за все, людина інстинктивно висмикне ногу, тим самим даючи можливість закрити двері.

Якщо грабіжники почнуть виламувати двері, то потрібно постаратися заблокувати прохід меблями або великогабаритними предметами.
Якщо ж так сталося, що грабіжники проникли в квартиру, то ні на секунду не повертайтеся до них спиною, тримайте їх весь час під наглядом. І краще вести себе спокійно, не агресивно, нехай візьмуть, що хотіли і підуть, в цій ситуації здоров'я важливіше.

Думаючи про можливе пограбування, ми сподіваємося, що нас врятують наші металеві двері, міцні вікна, «надійні» потаємні місця, вважаючи, що з нами нічого такого точно не трапиться. І все таки всіх цих неприємностей можна уникнути. А для цього всього лише потрібно встановити сигналізацію. Звичайно, не самостійно. Установка сигналізації фахівцями гарантує використання тільки якісного професійного інструменту, а це дуже важливо для роботи з таким складним механізмом. Плюс часто сигналізація є одним з елементів комплексної системи безпеки, і коли установка проходила не у відповідності з усіма правилами, то в будь-який момент може дати збій вся програма.

Потрібно враховувати, що датчики повинні розташовуватися особливим чином, щоб вся система могла працювати найбільш ефективно, і квартира не залишилася захищеною наполовину.

Згідно зі статистикою, сигналізацію встановлюють в своїй більшості ті, хто вже зіткнувся в своєму житті з квартирною крадіжкою. Агентство Комплексної Безпеки вважає за краще уникнути такого негативного досвіду, встановивши охоронну сигналізацію будинку, в цьому випадку об'єкт буде весь час під наглядом і, якщо буде зафіксовано незаконне проникнення, співробітники відразу ж виїдуть на місце.

Підіб'ємо підсумок про те, що ж може дати встановлення сигналізації:
- забезпечити безпеку вам і вашим близьким,
- зберегти майно,
- можливість попередити спробу злому квартири,
- постійний контроль за квартирою,
- подарувати відчуття захищеності будинку.

Агентство Комплексної Безпеки пропонує сучасний технічний спосіб захисту вашого будинку, який практично зводить до нуля вплив людського фактора, що дозволяє захистити своє житло від будь-якого несанкціонованого проникнення в нього небажаних осіб.

Callback form

Мы работаем: Пн-Пт 9:00 - 18:00

Callback form

Your callback has been sent sucessfully

Вартість охоронних послуг

Неверный ввод
Вы не указали Ваш адрес email, мы не сможет отправить результат предложения
Неверный ввод
Неверный ввод