Працюємо з 2008 року
МИ ДБАЄМО ПРО ВАШУ БЕЗПЕКУ З 2008 РОКУ!
НЕБАГАТО ОХОРОННИХ КОМПАНІЙ МАЮТЬ ТАКИЙ ДОСВІД.

Остання тенденція така, що багато хто нехтує безпекою свого житла, а якщо і замислюються над цим питанням, то не в тому контексті, що необхідно. Надають перевагу стандартному асортименту захисних заходів (залізні двері, решітки на вікнах, сейфи, високий паркан, табличка зі словами «Обережно, злий собака»), які мають відлякуючий або стримуючий ефект, але в найближчому майбутньому розуміють, що всі витрати були зроблені даремно. Зловмисників не зупиняє високий паркан, а собаку можна приспати за допомогою ковбаси зі снодійним, залізні двері можна відкрити відмичкою, а сейф просто тане від контакту з автогеном.

Чи буде це охорона на великому підприємстві, офісі, в банку, чи в звичайному житловому приміщенні, вона повинна носити превентивний характер. Іншими словами, охорона повинна попереджати небезпечний розвиток подій.

Щоб майно було цілим та неушкодженим, необхідно скористатися послугами професіоналів, які й забезпечать вашому житлу охорону з превентивною спрямованістю.

Сьогодні безліч приватних охоронних підприємств пропонує величезний асортимент охоронних послуг: від послуг, що потребують значних матеріальних та фінансових витрат, до послуг, що доступні кожному бажаючому.

«Але ж не можна довірити все найцінніше першому охоронному підприємству, чий телефон побачили в газеті або в ящику електронної пошти у вигляді спаму?» - скажете ви. І матимете рацію. Перед тим, як укласти договір про охорону житла, необхідно ретельно вивчити ринок охоронних послуг і виявити гідні кандидатури. Також не зайвим буде просвітитися в деяких питаннях безпеки як такої.

Яким моментам необхідно приділити увагу при виборі компанії-партнера, якій ви довірите найцінніше - власну безпеку, безпеку близьких людей та захист власності?

1. Поцікавтеся, який час приватне охоронне підприємство знаходиться на ринку. Сьогодні створюється безліч підприємств «одноденок», які не володіють ні достатньої технічною оснащеністю, ні досвідом. Перевагу необхідно надати приватному охоронному підприємству, що існує не один рік і встигло зарекомендувати себе, обзавестися подяками та позитивними характеристиками.

2. Необхідно поцікавитися у потенційного охоронного підприємства про готовність надання комплексних послуг (встановлення обладнання, сервісне обслуговування, цілодобовий моніторинг, реагування при настанні надзвичайної ситуації). Багато клієнтів, з точки зору раціональності та здорового глузду, мають бажання встановити контрольні прилади і датчики, які відстежують спроби зловмисників потрапити в будинок (квартиру), протікання води, пожежу. Приватне охоронне підприємство повинно запропонувати необхідне обладнання, виявити місця потенційної загрози і встановити в цих місцях відповідне обладнання. У такому випадку інформація про статус охоронного обладнання буде цілодобово передаватися на станцію моніторингу. При виникненні «тривоги» моментально стають відомими всі дані про причини її появи, та оператори станції сповіщають клієнта і, за його згоди, викликають необхідну оперативну службу реагування. Якщо охоронне підприємство може надати повний цикл послуг - це свідчить про високий професіоналізм і високу якість. Компанії, які не мають хоча б однієї складової з вищеперерахованих, не можуть гарантувати на всі сто відсотків надійності механізму комплексної системи безпеки.

3. Наявність якісного обладнання є ще одним показником, що свідчить про якість охоронних послуг. Запитайте у охоронного підприємства про обладнання, яке застосовується. Якщо у відповідь ви почуєте перевірені та рекомендовані торгові марки - це ознака доброго смаку охоронного підприємства, якому можна довіряти. Пам'ятайте, що від надійності обладнання може залежати ваше благополуччя. Обговорюючи питання, пов'язане з обладнанням, поцікавтеся про розміщення в вашій оселі датчиків руху з функцією фотопідтвердження. Цей відносно новий гаджет дозволяє вирішити масу проблем. По-перше, виключається можливість того, що зловмисник сховається, оскільки фотографія є безпосереднім підтвердженням спрацьовування датчика руху. По-друге, це є панацеєю для любителів домашніх тварин, оскільки тепер не буде помилкових тривог, пов'язаних з тваринами.

4. Попросіть провести вам екскурсію на пульт охорони та моніторингу, тобто в серце будь-якого охоронного підприємства. Якщо вам буде відмовлено, посилаючись на комерційну таємницю, політику підприємства тощо, то це вірна ознака того, що охоронне підприємство щось не договорює або навіть приховує. Від пильності та сумлінності диспетчерів служби моніторингу може залежати не тільки збереження вашого майна, але і ваше життя, тому питання ознайомлення не повинно викликати у охоронного підприємства негативних емоцій. Автономний комплекс, що оснащений всіма необхідними ресурсами для безперервної (безперебійної) роботи протягом деякого часу (декількох днів) - ось ідеал того, що ви повинні побачити. Особливу увагу приділіть питанню функціонування моніторингу (24 години на добу, 7 днів на тиждень, 365 днів на рік).

5. Попросіть розповісти, а краще на прикладі показати, як виглядає патруль реагування. Зверніть увагу на марку та технічний стан автомобіля, на фізичні характеристики членів патруля, на уніформу (знос, відповідність сезонності, відмінні ознаки), спец- і тех- оснащеність членів патруля. Ще важливою характеристикою є територіальна закріпленість патруля. Від того, яку розмірність має територія, на якій закріплений патруль, залежить швидкість його прибуття при настанні надзвичайної ситуації.

 6. Знайти квінтесенцію в питанні ціна/якість/завдання можна. Необхідно виявити середню ринкову ціну на типові послуги. Якщо охоронне підприємство пропонує значно меншу ціну, це може бути наслідком того, що відбувається процес економії на покупці спец- і тех- засобів, залучаються для створення оперативної групи люди похилого віку, одна патрульна машина закріплена на дуже великій території тощо. Можна також потрапити “на вудку”, коли на об'єкт до 100 квадратних метрів замість трьох-чотирьох датчиків, які повністю задовольняють потреби такої площі, без всяких аргументів оголосять вдвічі більшу цифру. В такому випадку, для отримання альтернативної точки зору, необхідно проконсультуватися з іншими підприємствами і вислухати думку інших фахівців в області безпеки.

7. Уважно поставтеся до того, які документи вам нададуть для підписання. Не варто боятися «товстих» договорів.

Вся процедура встановлення та обслуговування обладнання, а також реагування на тривожні сигнали суворо регламентована законодавством, тому відхилитися від вимог закону в договірних відносинах охоронному підприємству можна, тільки не прописавши їх в договорі.

Договори підключення до пультової охорони, крім стандартних прав і обов'язків обох сторін, зазвичай містять в собі додатки з умовами монтажу придбаного або орендованого обладнання, а також умови обслуговування встановлених приладів і датчиків.

 8. При укладанні договору підключення до пультової охорони, перш за все, необхідно звернути увагу на такі моменти:

• Матеріальна відповідальність охоронного підприємства повинна бути суворо регламентована. Невиразні фрази типу «на вартість заподіяної шкоди» або «повна матеріальна відповідальність» приведуть якраз до повної безвідповідальності, тому що збитки необхідно буде визначати, оцінювати і встановлювати межі та можливості виплати в суді. Набагато простіше встановити фіксовану виплату компенсації за фактом виникнення крадіжки або іншого збитку, в цьому випадку ви будете впевнені, що вам компенсується встановлена сума, і зможете продумати дії заздалегідь так, щоб сума фактичних збитків не перевищила рівень компенсації. Дуже часто охоронні підприємства для вирішення питання матеріальної відповідальності користуються послугами страхових компаній, що є позитивним фактором і є одним з факторів благонадійності охоронної організації.

• Час реагування на спрацювання сигналізації. Час має бути мінімальним і не перевищувати межі 5-7 хвилин.

• Умови оплати. Упевнена в собі та своїх силах охоронна компанія ніколи не буде брати з клієнтів авансом оплату. Надійні організації слідують встановленим правилам ведення бізнесу, згідно з якими оплата здійснюється на підставі підписання акту наданих послуг.

• У договорі повинні бути чітко прописані умови та порядок розірвання договору без штрафних санкцій та інших додаткових платежів.

Агентство комплексної безпеки готове в будь-який момент відповісти на кожен критичний пункт вибору охоронної компанії для Вашого бізнесу або особистої власності. За довгі роки роботи ми налагодили систему реагування та забезпечення безпеки настільки, що напевно тільки ми можемо підписувати договори з такою матеріальною відповідальністю. Для того, щоб переконатися в якості наших послуг, просимо зв'язатися з нами за контактними телефонами для отримання докладної інформації.

Подбайте про свою безпеку вже сьогодні!

Callback form

Вы еще не отправили заявку а мы уже набираем Ваш номер!

Callback form

Your callback has been sent sucessfully

Вартість охоронних послуг

Неверный ввод
Вы не указали Ваш адрес email, мы не сможет отправить результат предложения
Неверный ввод
Неверный ввод