Працюємо з 2008 року
МИ ДБАЄМО ПРО ВАШУ БЕЗПЕКУ З 2008 РОКУ!
НЕБАГАТО ОХОРОННИХ КОМПАНІЙ МАЮТЬ ТАКИЙ ДОСВІД.

«Мій будинок - моя фортеця!» - мабуть, цей вираз відомий багатьом, проте не всі замислюються про збереження та справжню безпеку майна цієї «фортеці». Насправді, багато хто навіть не замислюється про безпечність своїх припущень, коли просто ставлять нові двері або встановлюють пластикові вікна, наївно вважаючи, що цього досить. Крадіжки, що почастішали, свідчать про протилежне і ще раз доводять, що навіть ваша «фортеця» не може Вам гарантувати, що її не відвідали непрохані гості в момент вашої відсутності або від'їзду.

За даними статистики, основний пік квартирних крадіжок припадає на період літніх відпусток, але навіть статистика багатьох не мотивує, адже кожен думає, що з ним подібного ніколи не трапиться і це згодом обертається матеріальними втратами, нервами, судовими позовами та іншими неприємними речами, яких можна було б запросто уникнути ... Отже, з яких сторін нас чекає небезпека. Це можуть бути спроби злому через вікно, крадіжки шляхом відкриття дверей і навіть просто через вільний доступ до будинку.

В офісних та інших приміщеннях різних сфер обслуговування і торгівлі крадіжка, зазвичай, супроводжується розкриттям сейфу. Але все ж свого роду класикою або «традицією» залишаються крадіжки шляхом розкриття дверних замків.

Розглянемо більш детально, що несе в собі основний механізм дій кожного з методів:

1. Крадіжка через вікно. Найвдалішим часом для «віконних» зловмисників є момент настання тепла - весна, літо та рання осінь. Це час активного провітрювання, коли вікна залишають відкритими, для забезпечення вентиляції - вільного провітрювання приміщення. Хоча відомі випадки, коли і присутність господарів злодіїв не бентежила. Ще раз повернувшись до теми про пластикові вікна, варто зрозуміти, що судження про те, що вони наглухо захистять вас від злому - помилкове. Їхнє пряме та єдине призначення - забезпечення тепло- та звукоізоляції. Як показує практика, пластикові вікна дуже легко за наявності певних знань, досвіду і навичок, розкриваються звичайнісінькою викруткою. Найчастіше, віконні крадіжки загрожують жителям приватних будинків, мешканцям нижніх поверхів та громадянам, біля вікон яких розташовані гіллясті дерева, що є прекрасним підйомним механізмом на шляху до мети.

2. Крадіжки через вільний доступ. Така неприємність підстерігає любителів домашнього «комунізму». Особливу увагу варто приділяти жителям приватних будинків, які виходячи в сад або перебуваючи на території поблизу будинку, залишають вхідні двері відкритими. Варто бути не менш уважними і жителям квартир - не відкривати двері сумнівним ремонтникам, представникам органів тощо. Навіть присутність господарів не зупинить, і залишена в передпокої сумка або будь-яка інша цінність при відкритих дверях може перестати Вам належати.

3. Крадіжки шляхом злому дверних замків. Як багато хто вже зрозумів - це найпоширеніший метод серед поціновувачів легкої наживи. Якщо ви поставили дорогі сталеві двері і вирішили жити без страху і турбот, то в принципі це варіант ... для Вас, але не для «фахівців». Найнеприємніша новина полягає в тому, що як би не примудрялися виробники замків, якщо Вас вирішили «обчистити», то знайте - злом замка це процедура з девізом «Легко!». На просторах інтернету можна зустріти не один «посібник», який, звичайно, призначається для цілком мирних і добропорядних цілей, наприклад якщо хтось загубив ключі і є гостра необхідність отримати те, що знаходиться всередині, але все ж будь-яка інформація знайде свого поціновувача і учня серед різного контингенту.

Самі знання, по суті, включають в себе:
• Основа відкриття замку
• Процес розкриття
• Устаткування, тобто відмички

Та ж історія відбувається і з розкриттям сейфів, якими так люблять користуватися різні офісні приміщення. У більшості випадків - це просто металеві коробки зі звичайними замками, а нам вже відомо, що замки розкривати легко! «Невже все так безнадійно?» - запитаєте Ви - «Звичайно ні!» - відповімо Вам ми. Замислюючись про безпеку свого майна, заздалегідь дізнайтеся про неприємності, з якими вже зіткнулися тисячі людей, що живуть з вами поруч. Ставте на вікна решітки, під час від'їзду можна просити родичів періодично навідуватися, залишати включеним світло та інші хитрощі, але все ж, задумайтеся про встановлення відеоспостереження та сигналізації, які максимально забезпечать безпеку вашого майна, а Вам прекрасний відпочинок і гарантований спокій. Адже переваг в установці сигналізації набагато більше, ніж в необхідності потім відновлювати кошти і здоров'я.

Callback form

Мы работаем: Пн-Пт 9:00 - 18:00

Callback form

Your callback has been sent sucessfully

Вартість охоронних послуг

Неверный ввод
Вы не указали Ваш адрес email, мы не сможет отправить результат предложения
Неверный ввод
Неверный ввод