Працюємо з 2008 року
МИ ДБАЄМО ПРО ВАШУ БЕЗПЕКУ З 2008 РОКУ!
НЕБАГАТО ОХОРОННИХ КОМПАНІЙ МАЮТЬ ТАКИЙ ДОСВІД.

Системи відеоспостереження в наш час є досить поширеними, вони вважаються незамінним атрибутом в охоронній сфері, оскільки дозволяють стежити за об'єктом в режимі онлайн, а також вести відеозапис. Для тих, хто визначився з вибором оптимального пристрою, який буде максимально задовольняти вимоги, з'являється ще одна непроста задача - правильна установка і підключення камери відеоспостереження. На перший погляд, це може здатися складно, проте давайте спробуємо розібратися в тонкощах даного процесу.

Зазвичай спостереження ведеться через комп'ютер або монітор телевізору. Для повноцінної роботи камери будуть потрібні спеціальні з'єднуючі кабелі та блок електроживлення. Краще якщо це буде коаксіальний кабель, він досить міцний, зносостійкий, що дуже важливо для безперебійної роботи відеопристроїв.

Сучасні камери відеоспостереження мають роз'єми:

  • - червоний - з його допомогою під'єднують блок живлення;
  • - 2 RCA (жовтий - передача відеосигналу, білий - аудіосигналу).

Ці два RCA-роз'єми підключаються до монітору, на якому можна буде подивитися відео. Робиться це за допомогою з'єднуючого кабелю у відповідні виходи: відео - в відео, аудіо - в аудіо. Слід врахувати, що кольори роз'ємів в залежності від моделей можуть відрізнятися. Підключення камери до ПК можливе також за допомогою перетворювача USB, таким чином, аналоговий відеосигнал може конвертуватися в цифровий. В даній схемі потрібно буде задіяти відеосервер.

Останнім часом великою популярністю користуються IP відеокамери, вони надають можливість стежити за об'єктом онлайн через Інтернет. Для цього буде потрібно тільки роутер, який буде забезпечувати безперебійне підключення пристрою до "всесвітньої павутини".

Проблеми з підключенням відеоспостереження

Правильно підключити камеру для відеоспостереження під силу не кожному, для цього потрібно мати певні знання і навички. Якщо ви не впевнені, що зможете підключити пристрій грамотно і професійно, то краще довірити цю справу фахівцям, які мають достатній досвід в проведенні таких робіт. Професіонали приїдуть зі своїми інструментами та витратними матеріалами, вони оперативно проведуть монтаж, настройку та підключення камери, яка буде працювати протягом багатьох років. Такий підхід позбавить вас від додаткових витрат часу і помилок в установці, які можуть коштувати вам надто дорого.

Послуги по підключенню відеоспостереження від професіоналів

Callback form

Мы работаем: Пн-Пт 9:00 - 18:00

Callback form

Your callback has been sent sucessfully

Вартість охоронних послуг

Неверный ввод
Вы не указали Ваш адрес email, мы не сможет отправить результат предложения
Неверный ввод
Неверный ввод