Працюємо з 2008 року
МИ ДБАЄМО ПРО ВАШУ БЕЗПЕКУ З 2008 РОКУ!
НЕБАГАТО ОХОРОННИХ КОМПАНІЙ МАЮТЬ ТАКИЙ ДОСВІД.

Інкасація коштів

Наше охоронне підприємство здійснює транспортування матеріальних цінностей в супроводі досвідчених інкасаторів. Наші фахівці добре підготовлені, мають необхідні знання та досвід, оснащені сучасним транспортом і засобами оборони.
Інкасація коштів - це комплекс дій, що включають в себе транспортування грошової маси під охороною інкасаторів між двома об'єктами. Найчастіше до об'єктів відносяться підрозділи торгових і фінансових підприємств. Дії інкасаторів чітко регламентовані і регулюються на законодавчому рівні.

Навіщо потрібна інкасація коштів
Наша компанія надає послуги з інкасації цінних речей, коштів, перевезення важливих документів і цінних паперів, гарантує їх безпечну доставку з пункту збору до місця призначення. Наша компанія має всі необхідні дозвільні документи, пройшла відповідне ліцензування і повністю відповідає національним вимогам з надання послуг інкасації. Послуги інкасаторів дозволяють:
• Безпечно транспортувати грошову масу з торгових залів і магазинів в фінансову організацію.
• Доставляти великі кошти з банківської структури на підприємство для великих покупок або виплати заробітної плати співробітникам.
• Перевозити грошові готівкові кошти між різними філіями фінансової установи.
• Поповнювати грошову масу в банкоматах співробітниками інкасаторської бригади, а також збирати виручку з терміналів.
Правила перевезення в кожному конкретному випадку обумовлюються і записуються в договорі між замовником і організацією, що займається інкасацією грошових коштів. Перед початком роботи ми укладаємо договір з нашими клієнтами, де чітко прописується відповідальної компанії за збереження майна.

Інкасація коштів в магазині
Всі дії, пов'язані з готівковими коштами, чітко регламентовані. Кожен касир повинен знати, як відбувається інкасація коштів. У магазинах передача виручки проводиться за наступною схемою:
• Касир знімає готівку і перераховує.
• Заповнюються необхідні супровідні документи: накладну, відомість і квитанцію.
• Гроші та відомість складаються в сумку, пломбується. При цьому пломба повинна залишатися незайманою до передачі сумки в фінансову організацію.
• Сумка передається інкасатору і заповнюється явочна карта.
• У свою чергу інкасатор підписує квитанцію і ставить печатку.
• Отримавши сумку з готівковими коштами, співробітники інкасаторської бригади звіряють суму, зазначену в заявочному листі.
Далі співробітники компанії і служби інкасаторів діють по зазначених інструкцій.

Інкасація коштів в банку
Всі дії, що проводяться нашою службою інкасації, строго регламентовані і чітко дотримуються.
Після того як сумка з грошима доставляється нашими співробітниками в банк, здійснюється передача грошових коштів і зарахування їх на рахунок клієнта. При інкасації коштів в банку, співробітник фінансової організації перевіряє супровідні документи, сумку на наявність пошкоджень, оглядає збереження пломби і наявність суми, прописаної в документах. Якщо все в порядку і вимоги дотримані, співробітник банку приймає готівку.

Після всіх процедур, інкасатори здають ключі, штамп і довіреність.
Передача грошових коштів кредитної організації за допомогою інкасації вимагає підвищеної відповідальності. Наша компанія зарекомендувала себе як надійного і відповідального партнера в сфері транспортування цінних вантажів.

Скільки коштують послуги інкасаторів
Наша компанія пропонує послуги з доставки грошей на вигідних умовах і за низькою ціною.

У кожному разі розрахунок ведеться за індивідуальними параметрами замовлення, але є загальні фактори, що впливають на вартість інкасації коштів в Україні. До них відносяться:
• Сума, заявлена для перевезення і передачі грошей.
• Довжина шляху прямування від місця збору до банківської організації.
• Кількість заявлених точок збору грошей від одного клієнта.
• Час доби.
• Обраний клієнтом спосіб охорони цінностей.
До факторів, що впливає на ціну перевезення коштів, додається також вид організації, яка надає послуги.
Ми гарантуємо надійність доставки грошей в банківську організацію в незалежності від обсягів заявленої грошової маси і складності маршруту. Ми несемо повну відповідальність за вантаж, що перевозиться, враховуємо всі можливі ризики і гарантуємо повну конфіденційність своїм клієнтам.
Скориставшись послугами нашої компанії, ви можете бути впевнені в безпечній передачі готівкових коштів і зарахування їх на свій рахунок.

Для замовлення послуги зателефонуйте: +380 67 659 0660, +380 67 248 6646

Callback form

Вы еще не отправили заявку а мы уже набираем Ваш номер!

Callback form

Your callback has been sent sucessfully

Вартість охоронних послуг

Неверный ввод
Вы не указали Ваш адрес email, мы не сможет отправить результат предложения
Неверный ввод
Неверный ввод