Пожежна сигналізація
БІЛЬШ НІЖ 1000 ВСТАНОВЛЕНИХ СИСТЕМ ПОЖЕЖНОЇ СИГНАЛІЗАЦІЇ ДЛЯ ПІДПРИЄМСТВ І КВАРТИР.

Фізична охорона

Одне з основних напрямків роботи нашої компанії - фізична охорона об'єктів у Києві, а також Харкові і Одесі. Вона включає в себе комплексне забезпечення безпеки і постійний контроль обстановки на ввіреній території для запобігання протиправним діям. Фізична охорона також включає в себе підтримку пропускного режиму з метою захисту об'єкта від проникнення сторонніх. Ми пропонуємо комплекс послуг фахівців з високим професійним рівнем, охорона об'єктів гарантує надійний захист від будь-яких злочинних посягань.
Навіть найкращі сучасні технічні системи спостереження не зрівняються з перевагами фізичної охорони. Особиста охорона в Києві - це найкраща альтернатива для ділових людей, бізнесменів, підприємців і тих, хто побоюється за своє життя і життя своїх близьких. Крім цього компанія АКБ пропонує охорону масових заходів та супровід вантажів по всій Україні.

5 шагов как заказать услугу
Звонок по физической охране
Звонок
Позвоните нам по телефонам:
(067) 659-06-60,
(067) 248-66-46
arrow
arrowВыезд специалиста по физической охране
Выезд специалиста
Если нужно, специалисты АКБ осуществляют анализ территории.
Согласование цены по физической охране
Согласование цены
Расчет стоимости физической охраны на основании собранных данных.
arrow
arrowДоговор и оплата по физической охране
Договор и оплата
Подписания договора и выплата договорной суммы по стоимости.
Физическая охрана объекта
Охрана объекта
Наши специалисты приезжают на объект и осуществляют его охрану.
 
Що включає в себе фізична охорона?

Охоронне підприємство працює на об'єктах різних типів і призначень, для кожного з них підбирається найбільш результативна схема контролю. Великий досвід і високий професійний рівень дозволяє нам знаходити найбільш ефективні рішення для кожного підконтрольного об'єкта.
Охорона підприємств в Києві та інших містах включає в себе комплекс заходів, спрямованих на забезпечення безпеки:
• Цілодобове патрулювання території. Постійна присутність охоронців не тільки дозволяє вчасно виявити і затримати порушників, а й служить ефективним заходом профілактики злочинів.
• Обслуговування контрольно-пропускних пунктів. Установка КПП дозволяє контролювати в'їзд і виїзд автомобілів, фіксувати всі відвідування об'єкта, не допускати несанкціонованого проникнення на територію.
• Інженерне обладнання охоронних постів. Можлива установка стаціонарних і мобільних пультових систем для моментального прийому тривожних сигналів і швидкого реагування.
• Постовая служба на відповідальних ділянках території і супровід певних осіб. Охоронці несуть службу цілодобово, об'єкт в будь-який момент буде перебувати під професійним захистом.
• Інкасація грошових коштів клієнта. Ця послуга пропонується магазинах, аптеках, іншим пунктам продажів і сфери обслуговування.
Наші співробітники проходять спеціальну підготовку, постійно підтримує відмінну фізичну форму. Оснащеність сучасними технічними засобами дозволяє оперативно виявляти будь-які протиправні дії, правильне реагування запобігає заподіяння шкоди об'єкту.

Напрями фізичної охорони

Охоронне підприємство приймає заявки на захист різних підприємств і установ, також можлива організація охорони масових заходів: мітингів, концертів, демонстрацій - для запобігання нещасних випадків і псування майна. Основні напрямки нашої роботи:
• Особиста охорона житла і майна. Скористайтеся послугами професіоналів, щоб запобігти будь-які протиправні дії і не допустити заподіяння шкоди.
• Захист промислових підприємств, складів, інших об'єктів великого масштабу. Продумане розподіл постів охорони і оснащення спецзасобами гарантує безпеку і повне збереження матеріальних цінностей.
• Фізична охорона освітніх установ: шкіл, дитячих садків, університетів. Вона не допускає проникнення сторонніх на територію установи і вчинення злочинів стосовно учнів і персоналу.
• Охорона магазинів, супермаркетів та інших комерційних будівель. Це кращий спосіб запобігти крадіжкам товару, пограбування та інші протиправні дії.
Також ми надаємо послуги нічних охоронців для автостоянок, автомийок, пунктів сфери обслуговування та інших організацій. Подбайте про захист майна від розкрадання, ціна фізичної охорони виявиться значно нижче можливих збитків.

Чому варто звернутися до нас?
Государственная лицензия
У кожного співробітника агентства є державна ліцензія
Курсы повышения квалификации
Наші охоронці регулярно проходять курси підвищення кваліфікації
ОТРИМАЙТЕ БЕЗКОШТОВНИЙ РОЗРАХУНОК ВАРТОСТІ ФІЗИЧНОЇ ОХОРОНИ ДЛЯ ВАШОГО ОБ'ЄКТА.


Физическая и психологическая форма
Всі співробітники перебувають у відмінній фізичній і психологічній формі
Первая медицинская помощь
Здатні надати першу медичну допомогу в критичній ситуації
 

Наша організація забезпечує захищеність десятків об'єктів на території столиці та в інших великих містах України. До наших співробітників пред'являються високі вимоги при відборі, всі фахівці постійно покращують свої професійні навички. Використання сучасних технологій підвищує ефективність охорони і забезпечує повноцінний контроль навіть великій території.
Агентство пропонує доступну вартість фізичної охорони об'єктів. Кожному клієнту надається детальний розрахунок вартості, розробляється найбільш результативний графік роботи на території, що охороняється. Постійним клієнтам і організаціям надаються знижки, можливі персональні взаємовигідні умови співпраці.
Щоб забезпечити повну захищеність будь-якого об'єкта, зв'яжіться з нами і скористайтеся повним комплексом охоронних послуг за доступною ціною.
Присутність на контрольованому об'єкті кваліфікованого фахівця забезпечить негайну реакцію на можливу загрозу чи посягань зловмисників.
Гарантується високий професіоналізм, надійність і відповідальність - ми зробимо все необхідне для забезпечення повної безпеки. Зателефонуйте нам, щоб отримати детальну інформацію по всім послугам, що надаються і обговорити детальні умови співпраці.

На вартість послуги фізичної охорони впливають такі чинники:

 • загальна площа території;
  протяжність периметра, кількість окремих будинків (локальних ділянок);
  режим роботи фізичної охорони (12-ти годинний денні (нічні), вахтовий метод служби, добові пости);
  наявність суміжних функцій в задачах охоронця (адміністрування, оповіщення і т.д.);
  ступінь ризику (практично без уразливості, мінімум уразливості, вразливі);
  граничний розмір суми матеріальної відповідальності виконавця перед замовником;
  наявність зброї, спецзасобів та засобів індивідуального захисту, засобів зв'язку.

Callback form

Вы еще не отправили заявку а мы уже набираем Ваш номер!

Callback form

Your callback has been sent sucessfully

Вартість охоронних послуг

Неверный ввод
Вы не указали Ваш адрес email, мы не сможет отправить результат предложения
Неверный ввод
Неверный ввод