Фізична охорона
БІЛЬШЕ 500 ОБ'ЄКТІВ ОХОРОНЯЮТЬ НАШІ СПІВРОБІТНИКИ В РЕЖИМІ 24/7/365.

Ми живемо в XXI столітті в країні, яка несе звання незалежної, і давно не секрет, що поняття «за мною хвіст» не відноситься тільки до великих політичних діячів та революціонерів. У наш час об'єктом стеження може стати кожен, хто викликає до себе якийсь масовий інтерес і не обов'язково. Під категорію таких людей потрапляють не тільки політики, зірки шоу-бізнесу, а й блогери, журналісти, правозахисники або цивільні «обранці» боротьби за істину. Грубо кажучи, з цим може зіткнутися кожен. Що ж робити, якщо Вам здається, що за вами стежать?

По-перше, переконатися, що вам все-таки не здається, тому, що бурхлива фантазія може зіграти поганий жарт і перетворити похід по магазинах в параною. Якщо ж Ви дійсно комусь не догодили і за вами ведеться стеження, не варто геройствувати і намагатися йти по стопах Штірліца, і детектива Коломбо. Виявити, так це чи ні, можна просто почавши звертати увагу на дрібниці, помічаючи при цьому дивні речі.

Як правило, якщо за вами встановлено стеження, то воно проявляється в двох варіантах - приховане (зовнішнє спостереження) і видиме (психологічний тиск). Видиме говорить саме за себе. До Вас одного разу може підійти пара милих хлопців і на перший раз більш-менш мило та змістовно роз'яснити, що Ви робите не так і що буде, якщо Ви не припините так робити. Це момент залякування, який часто спрацьовує, але не залишає приємних спогадів і відчуттів.

Приховане спостереження виявити складніше, але можна. Зазвичай це супроводжується нелогічною поведінкою людей, так наприклад Ви дізнаєтеся, що хтось цікавився про Вас у сусідів, «випадково» помилилися домофоном або дивні дзвінки по телефону. Також варто звернути увагу, якщо одна й та сама людина не вперше зустрічається Вам в абсолютно різних місцях, але неодмінно в тих, де перебуваєте Ви. Увага періодично падає на вашу персону, погляд пильний і можливо десь навіть незграбний.

Стеження часто може вестися з машини, звертайте увагу на машини, які ви часто спостерігаєте біля свого будинку або офісу. Автомобіль може слідувати за вами, коли ви гуляєте тощо. Не варто занадто сильно звертати на себе увагу і махати головою з боку в бік, показуючи всім, що у Вас паніка. Ведіть себе невимушено. Є кілька способів періодично оглядатися, щоб не викликати підозри про ваші припущення: розмова по мобільному телефону, роздивляння в вітрини магазинів місцевість позаду себе, зав'язати шнурки якомога більше правдоподібно, зайти в магазин або кафе з великими шибками, в яких Ви зможете розглянути вулицю, зробити вигляд, що Ви виглядаєте автобус, присісти на лавочку і ще кілька прийомів, які мають одне золоте правило, Ви повинні при цьому виглядати природно і невимушено!

Якщо Ви з великою ймовірністю впевнені, що момент стеження присутній, то в першу чергу подумайте, хто і навіщо може це робити. Кому Ви перейшли дорогу або можливо, Ви викликаєте особливий інтерес в силу своєї діяльності. Потім, твердо усвідомте, що ні в якому разі не варто міняти лінію поведінки, інакше Ви явно покажете, що Ви в курсі того, що відбувається і якщо за вами стежать професіонали, тоді Ви взагалі можете втратити з поля зору ознаки і заспокоїться завчасно, тим самим дозволивши отримати всю інформацію про Вас, Вашу діяльність і піддати себе величезному ризику. Можна звернутися в правоохоронні органи, але знову ж таки не факт, що ваші підозри виправдані і це не гра вашої фантазії. Так що ж робити? Як дізнатися, хто і навіщо за Вами стежить, навіщо йому це потрібно і що робити ...

У таких випадках найбільш доцільно звернутися до фахівців які знаються на цих питаннях. Вони, після ретельної перевірки, точно скажуть Вам, є проблема або її немає. У разі позитивної відповіді, Вам буде надана повна схема проведення заходів, поведінки і пересторог, а також допомога в реалізації всього цього.

Не нехтуйте власною безпекою, життя у кожної людини одне і вчасно вжиті заходи, можуть зберегти не тільки матеріальний аспект, а й морально-фізичний. Все що вам необхідно - звернутися до нас, де команда професіоналів оперативно вирішить проблему та забезпечить надійний тил.

Callback form

Вы еще не отправили заявку а мы уже набираем Ваш номер!

Callback form

Your callback has been sent sucessfully

Вартість охоронних послуг

Неверный ввод
Вы не указали Ваш адрес email, мы не сможет отправить результат предложения
Неверный ввод
Неверный ввод