Пожежна сигналізація
БІЛЬШ НІЖ 1000 ВСТАНОВЛЕНИХ СИСТЕМ ПОЖЕЖНОЇ СИГНАЛІЗАЦІЇ ДЛЯ ПІДПРИЄМСТВ І КВАРТИР.

Якщо грабіжники в офісі, то прочитати цю статтю, або як мінімум дістати інструкцію з техніки безпеки, щоб повторити матеріал, на вийде. Оскільки в такому випадку рахунок йде на секунди. Звичайно, ситуації можуть бути різними, і не всі грабіжники встигають обчистити приміщення за 3 хвилини, але прагнуть цього. Як же повинні себе вести працівники офісу? Що можна, а що ні в якому разі робити не можна?

Ці питання виникають не просто так, адже дії персоналу офісу багато в чому визначають результат пограбування, втрати грошей і техніки, і, як це не сумно, можливі людські втрати. Здатність грабіжників втекти з місця злочину також може залежати від дій офісних працівників, точніше від того, наскільки швидко вони відійдуть від шоку або не розгубляться при пограбуванні. Ідеальний варіант - повідомити про пограбування охоронну структуру одразу в момент його початку.

Але не завжди в офісі встановлена тривожна кнопка оскільки про охорону часто замислюються лише після того, як відбулося пограбування.

Порядок дій

Не заперечувати.

Категоричність у поведінці та діях лише дратують грабіжників, примушують більше нервувати і, в результаті, виникає протистояння. Звернемося до психології, щоб зрозуміти, чим це все загрожує. Ті, хто увірвався в робочий день в офіс, вже розуміють, що внаслідок їхніх дій може хтось постраждати. Якби вони не були на це готові, то грабували б вночі, коли офіс порожній. Вдарити когось, або нанести невеликої шкоди людському здоров’ю сприймається самим нападником як нормальна поведінка, навіть як необхідний самозахист. І цілком виправдано з точки зору їхньої психології.

Розчинитися в обстановці!

В момент нападу злочинці вкрай збуджені. Саме тому не варто підставлятися під удар. Не можна вступати в дискусії, кричати, кудись іти, якщо про це не просили, вставати з місця, робити різкі рухи. Людина, що тихо й мирно сидить за столом, бажано з опущеною головою, просто розчиняється в навколишній обстановці. У такому випадку вона не сприймається як загроза, по відношенню до неї не вживаються ніякі дії.

Віддати те, що вимагають.

Метою грабежу є заволодіння якимось майном, грошовими коштами або інформацією. А це значить, що люди, які знаходяться у приміщенні, не цікаві нападникам. І щоб не викликати того самого інтересу, потрібно віддати те, за чим прийшли грабіжники. Зайвим буде розповідати, що людське життя дорожче за будь-яку річ. Тому головне в момент нападу - зберегти життя та здоров’я. А викрадене майно можна відновити, або просто не дати йому далеко піти.

Що робити після?

Перше - викликати наряд охорони. В ідеальному випадку це потрібно зробити ще на самому початку пограбування. У цьому випадку ймовірність піймання злочинців дуже висока, причому з усім викраденим добром. Але правила поведінки все одно не змінюються! Непомітно і тихо викликати охорону можна за допомогою тривожної кнопки, інші способи практично виключені. Швидкість реагування на такі виклики дуже висока, головне терміново їх здійснити.

Викликати швидку допомогу. Якщо хтось постраждав або навіть якщо видимих травм немає, варто викликати бригаду швидкої. Навіщо? Тому що люди, які потрапили в епіцентр пограбування, переживають дуже тяжкий стрес. Він може викликати загострення захворювань: серцево-судинної системи, нервові, захворювання дихальних шляхів. Ну, а уж якщо напад супроводжувався якимось фізичними діями по відношенню до присутніх в офісі, можливі не лише забої, але і струс або пошкодження внутрішніх органів.

Нічого не чіпати. Пограбований офіс - місце злочину. Злочинці залишають сліди, за якими легше буде їх ідентифікувати або виявити. Але ці сліди можуть побачити та прочитати лише досвідчені спеціалісти. Тому, навіть якщо здається, що залишений бардак нічим не примітний, нічого не слід чіпати. Прибиранням можна буде займатися тільки після візиту охорони та їхнього дозволу на таке прибирання.

Примітка: Найкращий захист від пограбування - заздалегідь встановлений та видимий захист. Чим більше засобів захисту злочинець бачить, тим менше його бажання напасти саме на цей об’єкт. Тому як шанси піти з добичею значно зменшуються.

Callback form

Мы работаем: Пн-Пт 9:00 - 18:00

Callback form

Your callback has been sent sucessfully

Вартість охоронних послуг

Неверный ввод
Вы не указали Ваш адрес email, мы не сможет отправить результат предложения
Неверный ввод
Неверный ввод