Пожежна сигналізація
БІЛЬШ НІЖ 1000 ВСТАНОВЛЕНИХ СИСТЕМ ПОЖЕЖНОЇ СИГНАЛІЗАЦІЇ ДЛЯ ПІДПРИЄМСТВ І КВАРТИР.

Відеоспостереження для гаража

Установка відеоспостереження для гаража, так само затребувана, як і для будинку, квартири, офісу або підприємства. Воно дозволяє спостерігати за автомобілем і ділянкою навколо гаража, який може стояти осторонь, перебувати на території кооперативу або приватного будинку, тому, вибирати найбільш прийнятний варіант спостереження необхідно з урахуванням його розташування.

Монтаж відеоспостереження не складний, досить придбати готовий комплект, який поділяється на дві групи - провідні та безпровідні. Якщо гараж не стаціонарний, доцільно зупинитися на бездротовому комплекті, його демонтаж обійдеться дешевше, на відміну проводового, який вимагає вкладення коштів на прокладку кабелю.

Стандартний комплект відеоспостереження включає в себе:

  • відеореєстратор;
    монтажні кабелі;
    камеру спостереження.

При установці системи, важливо визначитися із завданнями, які вона буде виконувати - огляд перед воротами, або також здійснення відеоспостереження за прилеглою до гаражу територією, що потребують різного типу записуючі пристрої і певну кількість камер. Вибираючи даний варіант, можна бути спокійним за безпеку гаража і спостерігати картинку в онлайн режимі, навіть перебуваючи далеко.

Для замовлення послуги зателефонуйте: +380 67 659 0660, +380 67 248 6646

Callback form

Вы еще не отправили заявку а мы уже набираем Ваш номер!

Callback form

Your callback has been sent sucessfully

Вартість охоронних послуг

Неверный ввод
Вы не указали Ваш адрес email, мы не сможет отправить результат предложения
Неверный ввод
Неверный ввод