Фізична охорона
БІЛЬШЕ 500 ОБ'ЄКТІВ ОХОРОНЯЮТЬ НАШІ СПІВРОБІТНИКИ В РЕЖИМІ 24/7/365.

Відеоспостереження для гаража

Установка відеоспостереження для гаража, так само затребувана, як і для будинку, квартири, офісу або підприємства. Воно дозволяє спостерігати за автомобілем і ділянкою навколо гаража, який може стояти осторонь, перебувати на території кооперативу або приватного будинку, тому, вибирати найбільш прийнятний варіант спостереження необхідно з урахуванням його розташування.

Монтаж відеоспостереження не складний, досить придбати готовий комплект, який поділяється на дві групи - провідні та безпровідні. Якщо гараж не стаціонарний, доцільно зупинитися на бездротовому комплекті, його демонтаж обійдеться дешевше, на відміну проводового, який вимагає вкладення коштів на прокладку кабелю.

Стандартний комплект відеоспостереження включає в себе:

  • відеореєстратор;
    монтажні кабелі;
    камеру спостереження.

При установці системи, важливо визначитися із завданнями, які вона буде виконувати - огляд перед воротами, або також здійснення відеоспостереження за прилеглою до гаражу територією, що потребують різного типу записуючі пристрої і певну кількість камер. Вибираючи даний варіант, можна бути спокійним за безпеку гаража і спостерігати картинку в онлайн режимі, навіть перебуваючи далеко.

Для замовлення послуги зателефонуйте: +380 67 659 0660, +380 67 248 6646

Callback form

Мы работаем: Пн-Пт 9:00 - 18:00

Callback form

Your callback has been sent sucessfully

Вартість охоронних послуг

Неверный ввод
Вы не указали Ваш адрес email, мы не сможет отправить результат предложения
Неверный ввод
Неверный ввод