Охоронна сигналізація для квартири
БІЛЬШ НІЖ 8000 ВСТАНОВЛЕНИХ СИСТЕМ СИГНАЛІЗАЦІЇ В КВАРТИРАХ М.КИЄВА ТА КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ПОЧИНАЮЧИ З 2008 РОКУ.

Для більшості логістичних комплексів основною причиною незбереження товарів є реалізація внутрішніх загроз. Протиправні дії співробітників у змові з іншими посадовими особами, що також беруть участь у процесах зберігання та перевозки товарно-матеріальних цінностей, нерідко призводять до значних збитків. До існуючих традиційних методів контролю товарообігу нескладно адаптуватися, тому основною стратегією скорочення втрат є систематична ротація кадрів. Однак, ефективність існуючої системи економічної безпеки підприємств транспортно-логістичного сектору, можна підвищити, використовуючи спеціалізовані послуги та технічні рішення.

Послугами так званих чекерів готової продукції та тари на сьогоднішній день користуються поки тільки декілька великих підприємств України. Чекер - це незалежний експерт з контролю за товарно-матеріальними цінностями виробничих та логістичних підприємств. Залучення зовнішнього спеціалісту з розподіленою матеріальною відповідальністю виключає розвиток неслужбових зв’язків зі співробітниками об’єкту для протиправних дій. Фінансова мотивація послуг чекера має прив’язку до обсягу збережених товарів. Тому така модель контролю на сьогоднішній день є найбільш ефективною з точки зору співвідношення витрат на постійну ротацію та навчання персоналу, оцінки фактичного збитку при традиційних методах засобів контролю в логістиці.

Під час приймання чекер веде підрахунок товару згідно накладних, здійснює перевірку відповідності до вимог прийому продукції, складає відповідні акти, а також вносить дані у різні автоматизовані системи обліку (SAP, ERP, 1C). При відправці товару функції чекера включають у себе підготовку продукції, перевірку на відповідність до вимог відправки, складання супровідних документів, контроль над правильністю завантаження, цілісність упаковки та наявність пломб. Крім контролюючих обов’язків при транспортуванні вантажів чекер також проводить загальний контроль за роботою складських приміщень, здійснюючи незалежний перерахунок кількості товару.

Агентство комплексної безпеки забезпечує повний спектр заходів з охорони логістичних комплексів. Фізична охорона забезпечує патрулювання на внутрішніх територіях, на вхідних пунктах здійснюється контрольно-пропускний режим. Технічні засоби безпеки включають у себе відеоконтроль, охоронно-пожежну сигналізацію, систему контролю та управління доступом.
Відеонагляд забезпечує контроль у складських приміщеннях, по периметру території підприємства, фіксація транспортних засобів на КПП. Система контролю доступу дозволяє забезпечити розподіл доступу персоналу за зонами відповідальності, враховувати їхній робочий час, а також протоколювати переміщення співробітників по території комплексу. Охоронно-пожежна сигналізація складається з засобів периметрової охорони, тривожної сигналізації та системи пожежної безпеки (сигналізація, сповіщення).

Після відправки товару автомобільним транспортом контроль за його пересування та станом здійснюється за допомогою спеціальних пристроїв - трекерів. Даний пристрій призначений для моніторингу рухомих об’єктів (легкового та вантажного транспорту), контролю витрат палива та забезпечення безпеки транспорту та водія. Відображення маршруту руху здійснюється на всій території України із зазначенням місць зупинок та стоянок. Конфігурація обладнання може в себе включати кнопку тривожної сигналізації для водія, дистанційний контроль температури повітря у рефрижераторі, датчик відкриття та закриття дверей транспортного засобу, датчик витрат палива (контроль несанкціонованого злиття палива). При використання даних трекерів значно підвищується ефективність міжміських та міжнародних перевезень за рахунок оптимізації маршрутів та оперативного контролю та управління процесом перевезення, а також дисциплінує персонал та забезпечує економію ПММ до 30% на місяць.

Система контролю за транспортними засобами дозволяє, використовуючи ресурси мережі мобільного зв’язку та супутникової системи відстеження, визначати не лише місцезнаходження, але і стан вантажу, рівень палива, дії водія-оператора.

Для забезпечення збереження особливих вантажів при їхньому перевезенні “Агентство комплексної безпеки” надає спеціалізовані збройні наряди, що супроводжують пересування по всьому маршруту. Пересування об’єкту відображається на пульті дистанційного контролю за допомогою супутникових систем стеження.

Callback form

Вы еще не отправили заявку а мы уже набираем Ваш номер!

Callback form

Your callback has been sent sucessfully

Вартість охоронних послуг

Неверный ввод
Вы не указали Ваш адрес email, мы не сможет отправить результат предложения
Неверный ввод
Неверный ввод