Працюємо з 2008 року
МИ ДБАЄМО ПРО ВАШУ БЕЗПЕКУ З 2008 РОКУ!
НЕБАГАТО ОХОРОННИХ КОМПАНІЙ МАЮТЬ ТАКИЙ ДОСВІД.

Фахівцями «Агентства комплексної безпеки» спільно з Департаментом безпеки провідного банку України “ПростоФінанс-Банк” було реалізовано великий проект щодо приведення комплексної системи безпеки всіх відділень банку у всіх регіонах України відповідно до нових вимог Національного Банку України. На якісно новий рівень переведено загальний стан організації технічної охорони приміщень банків, передбачено посилений контроль організації фізичної охорони та внесені необхідні зміни в інженерні укріплення конструкцій стін і вікон приміщень.

У максимально короткі терміни інженерами «Агентства комплексної безпеки» був проведений аудит існуючої системи охоронно-тривожної сигналізації, відеоспостереження, контролю доступу та інженерно-технічних споруд у відділеннях банку, в результаті якого були виявлені і усунені недоліки в технічному забезпеченні та інженерній укріпленості об'єктів.

Співробітники нашої компанії відмінно впоралися з поставленим завданням. Раді Директорів банку було надано деталізований звіт команди наших аналітиків. До уваги були прийняті норми Державних стандартів України, згідно яких фінансові установи відносяться до категорії об'єктів «А», для яких, в свою чергу, Державна Служба Охорони України встановила рекомендований список устаткування для системи охоронно-тривожної сигналізації.

У конструкціях стін банку встановлені броньовані куленепробивні пластини (в т.ч. і скло касових кабін), що мають спеціальні Сертифікати від НБУ України. Приміщення обладнані сучасними технічними засобами систем охорони та відеоспостереження.

Пост фізичної охорони розташований в куленепробивній кабіні, обладнаній кнопкою тривожної сигналізації.

Всі послуги виконані на високому рівні у встановлені терміни, команда, задіяна в проекті, отримала окрему подяку від керівництва банку.

У свою чергу хотілося б відзначити, що завжди приємно працювати з компаніями з європейським баченням вирішення проблем безпеки та такими підходами до захисту інтересів співробітників зокрема і бізнесу в цілому.

Послуги даного напрямку активно практикуються фахівцями нашої компанії. Якщо у Вас є питання, раді чути Ваші дзвінки. Допоможемо в будь-яку важку хвилину.

Callback form

Мы работаем: Пн-Пт 9:00 - 18:00

Callback form

Your callback has been sent sucessfully

Вартість охоронних послуг

Неверный ввод
Вы не указали Ваш адрес email, мы не сможет отправить результат предложения
Неверный ввод
Неверный ввод