Пожежна сигналізація
БІЛЬШ НІЖ 1000 ВСТАНОВЛЕНИХ СИСТЕМ ПОЖЕЖНОЇ СИГНАЛІЗАЦІЇ ДЛЯ ПІДПРИЄМСТВ І КВАРТИР.

Антикрадіжні системи

Антикрадіжні системи: чи треба встановлювати?

Сьогоднішні реалії такі, що установка Протикрадіжного обладнання - необхідна міра. Наприклад, магазин, що працює за системою самообслуговування, несе збитки від крадіжок в розмірі 3-5% від усього товарообігу. Цей показник зростає пропорційно збільшенню площі магазину. Установка антикрадіжних систем дозволяє знизити кількість крадіжок до 0,1%, а з огляду на, що розкраданням найбільш часто піддаються дорогі товари, то установка системи проти крадіжок окупитися дуже швидко.

Протикрадіжна система є найбільш дієвою, якщо вона встановлена до початку роботи торгівельного об'єкта. Однак і вже діючий магазин можна оснастити "антикрадіжкою". Перед установкою необхідно скласти план установки системи, щоб вона працювала максимально ефективно.захист від розкрадань постійне відеоспостереження зробить товар максимально доступним для вивчення покупцям Всі ці фактори не тільки убезпечать торговий об'єкт від крадіжок, а й підвищать продажі і сервіс.

5 кроків як замовити установку антикрадіжних систем

Звонок
Дзвінок
Зателефонуйте нам за телефонами:
(044) 593-34-25,
(067) 248-66-46
arrow
arrow Выезд специалиста
Виїзд фахівця
Ми забезпечуємо виїзд нашого фахівця по Києву.
Составление сметы
Складання кошторису
Розрахунок вартості обладнання, монтажних і пусконалагоджувальних робіт.
arrow
arrow Договор и оплата
Договір і оплата
Підписання договору і виплата договірної суми за вартістю.
Установка и монтаж
Монтаж обладнання
Наші фахівці приїжджають на об'єкт і здійснюють монтаж і установку.
 


З чого складається антикрадіжна система для магазину

У сучасних магазинах монтують системи антикражі, що працюють з використанням радіочастотних і акустомагнітних властивостей. До складу системи входять наступні елементи:

 • ворота, рамки і хвіртки, що встановлюються на вході \ виході, касах або між відділами магазину
  датчики і етикетки, які розташовуються безпосередньо на товарах
  зйомники датчиків і етикеток, зазвичай їх розміщують на касах
  захисні гачки, які використовуються для стелажів і полиць
  спеціальні дзеркала
  В антикрадіжну систему входить додаткове обладнання, що забезпечує роботу основних його елементів.

Антикрадіжні ворота

Принцип дії антикрадіжних воріт заснований на роботі антени, яка ловить хвилі, що випромінюють антикрадіжні етикетки і датчики. Переваги антикрадіжних воріт полягає в тому, що їх можна монтувати в проходи будь-якої конфігурації. Показник виявлення крадіжки - 85-95% в залежності від моделі та чутливості антени. Ворота спрацьовують, видаючи звуковий або світловий сигнал.

Антикрадіжні датчики

Антикрадіжні датчики і етикетки працюють спільно з антикрадіжними воротами. Датчики випромінюють хвилі на частоті приблизно 8 Мгц. Дана частота хвиль не є небезпечною для людини і не завдає шкоди товарам. Датчики оснащені пристроями захисту від перешкод, тому частота їх спрацьовування складає більше 95%. Дезактивація датчиків здійснюється спеціальним приладом для знімання. Датчики легко кріпляться на будь-які поверхні, а після зняття не залишають слідів на товарі. Датчики - протикрадіжні елементи, які можна використовувати багато разів.

Антикрадіжні етикетки

Антикрадіжні етикетки також працюють спільно з воротами. У порівнянні з датчиками, етикетки займають менше місця, але використовувати їх, як правило, можна один раз - після дезактивації етикетка залишається на товарі. Принцип дії етикеток такий же, як і у датчиків, заснований на випромінюванні хвиль.

Обслуговування антикрадіжних систем

По завершенню установки системи проти крадіжок і після її подальшої експлуатації без нарікань не варто забувати, що навіть сама якісна техніка виходить з ладу. І причин тому може бути безліч: механічні пошкодження, зміна електромагнітної обстановки та інше.

Тільки завдяки моніторингу і аналізу роботи вашого обладнання є можливість своєчасного виявлення будь-якої несправності до того, як вона позначиться на якості вашої роботи.

Сервісне обслуговування протикрадіжних систем - це цілий комплекс заходів, який спрямований на ретельну, професійну перевірку обладнання та його складових.

Щоб уникнути можливого погіршення якості детекції, наша компанія здійснює:

Варіанти технічного обслуговування антикрадіжних систем:

1-й варіант: Договір на обслуговування антикрадіжних систем

Уклавши договір на обслуговування, ремонт антикрадіжних систем, клієнт знімає з себе всю тяжкість відповідальності за нормальне їх функціонування. За послугу щомісяця перераховує незначні суми грошей. В її обсяг входить не тільки ремонт, а й системна профілактика обладнання, оскільки воно завжди в роботі. Практика аутсорсингу доводить, що тільки таким чином легко домогтися від електронних систем високої ефективності при нульових збоях в роботі.

Співпрацюючи з нами, ви отримуєте:

 • работы по демонтажу/монтажу вышедшего со строя оборудования входит в стоимость ежемесячной оплаты по обслуживанию системы;
 • можливість використання підмінного фонду для обладнання системи, яке вийшло з ладу;
  визначення специфікації системи із зазначенням проблем і можливих способів її вирішення - від економних до високобюджетних.

Вартість технічного обслуговування за кожен об'єкт визначається індивідуально.

2-й вариант: Разовое обслуживание по вызову

При разовому виїзді на заявку реакція по м.Києву складає 1 робочий день.

Звіт про виконану роботу за заявкою складається із: зазнаВиїзд фахівця для проведення діагностики в межах містачення причини несправності, визначення термінів усунення, обсяг і вартість робіт.

Виїзд фахівця для проведення діагностики в межах міста – 450,00 грн.

Виїзд фахівця за межами міста– 600,00 грн.

Співпрацюючи з нами, ви отримуєте:

 • можливість використання підмінного фонду для обладнання системи, яке вийшло з ладу;
  визначення специфікації системи із зазначенням проблем і можливих способів її вирішення - від економних до високобюджетних.

Callback form

Вы еще не отправили заявку а мы уже набираем Ваш номер!

Callback form

Your callback has been sent sucessfully

Вартість охоронних послуг

Неверный ввод
Вы не указали Ваш адрес email, мы не сможет отправить результат предложения
Неверный ввод
Неверный ввод